Rok szkolny 2015/2016

Sukcesy muzyczne uczniów:

XXIII Giełda Piosenki - III m. Karolina Nowocińska(kategoria klas I - III), IIIm. Otylia Perzanowska (kategoria klas IV - VI)

XV Łomżyński Konkurs Piosenki Dziecięcej - wyróżnienie  - Karolina Nowocińska, kl. IIF

Sukcesy plastyczne uczniów:

Ogólnopolski konkurs plastyczny " Spotkanie z martwą naturą" organizowany przez Wieluński Dom Kultury

    Kacper Żmuda V e - wyróżnienie

Miejski konkurs plastyczny organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Łomży " Świąteczna bombka"

    I miejsce - Kacper Żmuda Ve

Ogólnopolski konkurs plastyczny Makulatura to nie śmieć " Gady i Płazy" organizowany przez MDK DŚT w Łomży Nagrody:

    Jan Kozłowski IV c
    Maria Faszcza IV c

Na wystawę wyróżniono prace uczniów :

    Wiktor Iwanowski V b
    Laura Litwińczyk VI b
    Kevin Toński VI f
    Jakub Serafin VI c
    Aleksandra Olszewska IV b
    Piotr Kołodziejczyk V a
    Mateusz Kosiorek VI e
    Izabela Biernacka VI e
    Paweł Kurpiewki V b

Wojewódzki konkurs plastyczny " Moje akwarium" organizowany przez Zespół Szkół Integracyjnych nr 1 w Białymstoku
Nagrody:

    Bartosz Kotowski V f
    Kacper Żmuda V e

Miejski konkurs plastyczny " Oko w oko z polskim noblistą" organizowany przez PG 1 w Łomży
Nagrody:

    Weronika Jankowska V c
    Julia Kozak V c
    Nikola Wieryszko V c

Ogólnopolski konkurs plastyczny " Łomżyńskie kościoły, kaplice, kapliczki…" organizowany przez MDK DŚT w Łomży
Na wystawę zakwalifikowały się prace osób:

    Jakub Czaplicki VI e
    Julia Olender VI c
    Igor Kaliś VI f
    Jakub Dobrzycki VI c
    Kacper Żmuda V e

Opiekun - Marta Kisiel

Rok szkolny 2014/2015

XXII GIEŁDA  PIOSENKI  W KATEGORII KLAS:

- I – III – wyróżnienie – Karolina Nowocińska, kl. IIf – op. Agata Durzyńska

- IV – VI – I miejsce – Laura Narolewska, kl. VIc – op. Agata Durzyńska

Wyróżnienie – Oliwia Malinowska, kl. VIc - op. Agata Durzyńska

XIV ŁOMŻYŃSKI KONKURS PIOSENKI DZIECIĘCEJ

II miejsce Karolina Nowocińska, kl. IIf – op. Agata Durzyńska

Wyróżnienie Otylia Perzanowska, kl. IIIc - op. Agata Durzyńska

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY „JEDEN, JEDEN, DWA … KAŻDY MIŚ TEN NUMER ZNA”

III miejsce Weronika Pliszewska, kl. III c - wych. Jadwiga Kirejczyk

Nagroda  Eryk Męczkowski,  kl. I f - wych.Barbara Nowakowska

POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY „ŁOMŻYŃSKIE LEGENDY”

Nagroda  Maria Faszcza, kl. III c - wych. Jadwiga Kirejczyk

Wystawa:

Sylwia Korytkowska, kl. Ve - op. Marta Kisiel

Dominik Tyborowski, kl. Ve - op. Marta Kisiel

Weronika Ikonowicz, kl. VIb  - op. Marta Kisiel

Oliwia Klebaniak, kl. VC - op. Marta Kisiel

OGÓLNOPOLSKI KONKURS ORGANIZOWANY PRZEZ MDK DŚT W ŁOMŻY „ MAKULATURA TO NIE ŚMIEĆ KUKIEŁKA – PAPIER MACHE”

Nagroda Kacper Żmuda, kl. IVe – op. Marta Kisiel

Wyróżnienie Kinga Wiórkowska, kl. IVd – op.Marta Kisiel

Wystawa :

Julia Jodłowska, kl. IVf - op. Marta Kisiel

Jakub Czarny, kl. Vc - op. Marta Kisiel

Aleksandra Gajda, kl. VIc - op. Marta Kisiel

Wiktoria drzewińska, kl. IIIf – op. Marzena Przybyszewska

Patryk Filipkowski, kl. IIIf - – op. Marzena Przybyszewska

KONKURS WOJEWÓDZKI ORGANIZOWANY PRZEZ MDK W BIAŁYMSTOKU „S.O.S. DLA BEZDOMNYCH PSÓW I KOTÓW”

Nagroda Kacper Żmuda, kl. IVe - op. Marta Kisiel

KONKURS POWIATOWY „NAJPIĘKNIEJSZE MIEJSCA W MOJEJ OKOLICY”

Nagroda Kacper Żmuda, kl. IVe - op. Marta Kisiel

KONKURS POWIATOWY „KSIĄŻĘ MAZOWIECKI JANUSZ I NA OBIEDZIE CZWARTKOWYM U PREZYDENTA ŁOMŻY”

Wystawa:

Klaudia Laskowska, kl. VIb - op. Marta Kisiel

Maja Łukianiuk, kl. Ve - op. Marta Kisiel

Małgorzata Gałka, kl. Ve - op. Marta Kisiel

KONKURS POWIATOWY „MOJA BIBLIOTEKA”

Nagroda:

Dawid Modzelewski, kl. Ve - op. Marta Kisiel

Kevin Toński, kl. Vf - op. Marta Kisiel

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „BÓG POSŁAŁ ANIOŁA…” – ANIOŁ Z MOJEJ WYOBRAŹNI”

I miejsce Szymon Sobczyński, kl. I f - wych.Barbara Nowakowska

Wyróżnienia :

Aleksandra Lesiak, kl. I h - wych. Bogusława Lendo

Gabriela Bartnik, kl. I h - wych. Bogusława Lendo

KONKURS „MOJE WYOBRAŻENIE ZAKOŃCZENIA II WOJNY ŚWIATOWEJ”

Wyróżnienie Wiktoria Czechowska, kl. I j - wych. Izabela Pielaszek

KONKURS PLASTYCZNY "KOŃ PRZYJACIELEM CZŁOWIEKA"

Nagroda    Eryk Męczkowski,  kl. I f - wych.Barbara Nowakowska

OGÓLNOPOLSKI KONKURS POD HASŁEM „BEZPIECZEŃSTWO I ROZWAGA – TEGO OD CIEBIE KAŻDY WYMAGA”

II miejsce Natalia Pijanowska, kl. II a - wych. Renata Opyrchał

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY „JEDEN, JEDEN, DWA … KAŻDY MIŚ TEN NUMER ZNA”

III miejsce Weronika Pliszewska, kl. III c - wych. Jadwiga Kirejczyk

Nagroda  Eryk Męczkowski,  kl. I f - wych.Barbara Nowakowska

POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY „ŁOMŻYŃSKIE LEGENDY”

Nagroda  Maria Faszcza, kl. III c - wych. Jadwiga Kirejczyk

Wystawa:

Sylwia Korytkowska, kl. Ve - op. Marta Kisiel

Dominik Tyborowski, kl. Ve - op. Marta Kisiel

Weronika Ikonowicz, kl. VIb  - op. Marta Kisiel

Oliwia Klebaniak, kl. VC - op. Marta Kisiel

Rok szkolny 2013/2014

XXI Giełda Piosenki

Kategoria IV _ VI

I m – Laura Narolewska

Wyróżnienie – Igor Kaliś

Kategoria I-III

II m – Kamila Dymek

23 Festiwal Piosenki Dziecięcej SP 9

II m Kamila Dymek

III Otylia Perzanowska

Wyróżnienie – Julia Kochanowska

OGÓLNOPLSKI KONKURS PLASTYCZNY „MY JANA PAWŁA UCZNIOWIE”

WYRÓŻNIENIA

KAROLINA BARTNIK, WOJCIECH SOKOLOWSKI, KL. IIC, OP. JADWIGA KIREJCZYK

MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY „OKŁADKA DO MOJEJ ULUBIONEJ KSIĄŻKI

II M. KINGA DZIEMIŃSKA, KL. IIC

WYRÓŻNIENIE – WOJCIECH SOKOŁOWSKI, KL. IIC, OP. P. JADWIGA KIREJCZYK

MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY „ MAKULATURA TO NIE ŚMIEĆ –NASZE DRZEWA”

WYRÓŻNIENIE  -JAN KOZLOWSKI, KL. IIC, OP. JADWIGA KIREJCZYK

KONKURS PL ASTYCZNY „ ŁOMŻYŃSKIE ULICE”

WYRÓŻNIENIA

KACPER CHRZANOWSKI, kl. IIC

KINGA DZIEMIŃSKA, kl. IIC

WIKTORIA PARAS, kl. IIC, OP. P.JADWIGA KIREJCZYK

V OGÓLNOPOLSKI KONKURS POEZJI KAROLA WOJTYŁY I O JANIE PAWLE II

I M. NATALIA BIENIEK, KL. IIID, OP. P. A. GRONWALD

Wyróżnienie

PATRYK BAŁECZNY, WOJCIECH SOKOŁOWSKI, kl. IIC,

op. p. JADWIGA KIREJCZYK

IX OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE LITERACKIM „ŚLADAMI PAPIEŻA JANA PAWŁA II PO POLSCE”

II M. MONIKA BRZECZKO, KL. VID- OP. P. DOROTA ŻBIKOWSKA

WYRÓŻNIENIE

DARIA GODLEWSKA, KL. VA, OP; P. KATARZYNA KOZIATEK

MACIEJ KULIŚ, KL. VID

MAŁY KONKURS RECYTATORSKI BAJE, BAJKI, BAJECZKI

–     ELIMINACJE MIEJSKIE – I m. MARTA OBIEDZIŃSKA, kl. VIC,

OP. P. JOANNA LEWCZUK

-  ELIMINACJE WOJEWÓDZKIE – WYRÓŻNIENIE

MARTA OBIEDZIŃSKA, kl. VIC, OP. P. JOANNA LEWCZUK

– ETAP SZKOLNY

I M. ZUZANNA BOŃSKA, kl. IIC, OP. P. JADWIGA KIREJCZYK

KONKURS PLASTYCZNY ORG. PRZEZ NADLEŚNICTWO RAJGRÓD I OKRĘGOWĄ RADĘ ŁOWIECKĄ W ŁOMŻY

II M. ALEKSANDRA BORAWSKA, KL. VIC, OP.P. MARTA KISIEL

 

Rok szkolny 2012/2013

PLASTYCZNE

1. Ogólnopolski konkurs plastyczny " Bóg bogaty w miłosierdzie - ostatnia pielgrzymka Jana Pawła II do Polski" organizowany przez Zespół Szkół w Sokołach.
Nagroda - Wiktoria Perzanowska VI a

2. Miejski konkurs plastyczny " Przepis na zdrowe życie" organizowany przez ROK w Łomży
Wyróżnienie - Weronika Bogdańska VI c

3. Międzyszkolny konkurs plastyczny " Mój wymarzony zawód" organizowany przez ŁCRE w Łomży
Wyróżnienie - Weronika Bogdańska VI c
Wyróżnienie - Patrycja Chrzanowska VI a

4. Ogólnopolski konkurs plastyczny " Ptasi Świat" organizowany przez MDK-DŚT w Łomży
Wyróżnienie - Aleksandra Borawska V c
Wyróżnienie - Patrycja Kamińska V c


5. Międzyszkolny konkurs plastyczny " Ekozabawa - fajna sprawa" organizowany przez Centrum Katolickie w Łomży
Nagroda - Maja Skawska V c
Nagroda - Mateusz Surżykiewicz IV c


6. Powiatowy konkurs fotograficzny " Moja Biblioteka" organizowany przez ZNP w Łomży i Zespół Szkół Drzewnych w Łomży
Wyróżnienie - Michele Parzych V d

7. Wojewódzki konkurs plastyczny " Krajobraz Polski - Tradycje, Współczesność, Przyszłość " organizowany przez Kuratorium Oświaty w Białymstoku i MDK w Białymstoku
Nagroda - Bartosz Sawaniewski VI a

8. Miejski konkurs plastyczny " Łomża nad Narwią" organizowany przez MDK DŚT w Łomży
Nagroda - Michał Gryglik VI d
Wyróżnienia :
Weronika Osińska VI d
Adam Góralski V c
Justyna Śliwecka VI a
Weronika Bogdańska VI c
Julia Kamińska VI c


WOKALNE

1.Konkurs powiatowy XX Giełda Piosenki
W kategorii klas I - III
- I m. Kamila Dymek, kl.
- II m. Igor Kaliś, kl.
- III m. Julia Kochanowska, kl.

W kategorii klas IV - VI
- Zofia Borkowska, kl. VC
- Mateusz Krakowiecki, kl.VI F
- Laura Narolewska, kl. IVC

2. XXII Festiwal Piosenki Dziecięcej (konkurs miejski)
- wyróżnienie - Kacper Kuczyński, kl. IID

 

Rok szkolny 2011/2012

KONKURSY MUZYCZNE (opiekun: Agata Durzyńska)

· XIX Giełda Piosenki
Wyróżnienie: Zofia Borkowska, kl. IV C,Joanna Dłużniewska, Kl. VI F
· I Łomżyński Konkurs Wokalny
Laureatki: Kamila Dymek, Joanna Krysiak i Zofia Borkowska
· Regionalny Konkurs Piosenki w Grajewie
II miejsce : ex aequo Kamila Dymek , Zofia Borkowska
· XXI Łomżyński Festiwal Piosenki Dziecięcej
I miejsce: Laura Narolewska , klasa III C
II miejsce: Kamila Dymek, klasa I C
· V Konkurs piosenki Big Bit
Klasy I- III - I miejsce: Laura Narolewska, kl. IIIC
Wyróżnienie: Maja Łukianiuk. kl. II E
Klasy IV-VI - III miejsce Zofia Borkowska, kl. IV C
Wyróżnienia:Joanna Dłużniewska, kl. VI F; Mateusz Krakowiecki, kl. VF
Zespół Tutti w składzie: Joanna Dłużniewska, kl. VI F; Magda Węgrowska, kl. VI F; Klaudia Mieczkowska, kl. VI A; Anna Obrycka, kl. VI A;Magdalena Dulewicz, Ewelina Nawrocka, Paulina Porowska, kl. VI B; Patrycja Wszebowska

KONKURSY PLASTYCZNE

  • "Bocian w Dolinie Narwi"
    I miejsce
    - Piotr Kołodziejczyk, I A- p. Małgorzata Domaszewska, p. Alicja Żelazna
    II miejsce - Mateusz Rypel, I A - p. M.Domaszewska, p. A Żelazna
    Wyróżnienie - Hanna Jadczak , I F - p. B. Nowakowska
  • "Jan Paweł II - Przyjaciel dzieci"
    Wyróżnienie
    - Hanna Jadczak, I F - p. B. Nowakowska

(opiekun: Agata Durzyńska)

  • Ogólnopolski konkurs plastyczny organizowany przez MDK - DŚT w Łomży "Makulatura to nie śmieć"
    I miejsce - Marta Obiedzińska IV c
    Wyróżnienia: Patrycja Modzelewska V c, Magda Węgrowska V c
  • Powiatowy konkurs plastyczny organizowany przez MDK - DŚT w Łomży "Sport w Łomży"
    I miejsce - Karolina Kozieł, kl. V c
    Wyróżnienie: Izabela Małachowska, kl.IV f
  • Międzyszkolny konkurs plastyczny organizowany przez PG8 w Łomży "Zapraszam Księcia Mazowieckiego Janusza II na spacer po Łomży"
    Wyróżnienie - Klaudia Zarzecka

Rok szkolny 2010/2011 

KONKURSY MUZYCZNE (opiekun: Agata Durzyńska)

XVIII POWIATOWY KONKURS-GIEŁDA PIOSENKI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ
I miejsce - Zofia Borkowska - IIIC (w kategorii klas I-III)
I miejsce - Magdalena Samordak - VIC (w kat. klas IV- VI)
Wyróżnienie - Joanna Dłużniewska - VF
KONKURS PIOSENKI - GWIAZDKOWE NUTKI
II miejsce - Wiktoria Perzanowska - IVA
III miejsce - Zofia Borkowska - IIIC
KONKURS PIOSENKI I PIEŚNI RELIGIJNEJ-W HOŁDZIE JANOWI PAWŁOWI II
Wyróżnienie - Wiktoria Perzanowska - IVA
MIĘDZYWOJEWÓDZKI KONKURS PIOSENKI - GRAJEWO 2011
III miejsce - Zofia Borkowska - IIIC, Magdalena Samordak - VIC
III MINIKONKURS PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ
Wyróżnienie - Weronika Lipi¨˝ska - VI
XX ŁOMŻYŃSKI FESTIWAL PIOSENKI DZIECĘCEJ
III miejsce - Zofia Borkowska

KONKURSY PLASTYCZNE (opiekun: Marta Kisiel)

Międzyszkolny konkurs plastyczny "EKO - zwierzaki" organizowany przez MDK - DŚT w Łomży
Nagrody: Karolina Kozieł kl. IV c, Jakub Poślad kl. VI e
Wyróżnienia: Marta Obiedzi
¨˝ska kl.IIIC, Aleksandra Konopka kl. VI d, Anita Dardzi¨˝ska kl. VI d, Krzysztof Gurzęda kl. V f
Wystawa: Tomasz Dąbrowski kl. VI c, Paulina Zabielska kl. VI b, Sylwia Gawrych kl. VI d, Magdalena Samordak kl. VI c, Paulina Majdak kl. IV c, Aleksander Chojnowski kl. IV f, Dawid Kołodziejczyk kl. VI c
Międzyszkolny konkurs plastyczny "Moja biblioteka" organizowany przez ZNP w Łomży
Nagrody: Paulina Orchowska kl. V a, Patryk Plona kl. VI a - nagroda organizatora
Powiatowy konkurs plastyczny "Ja i mój przyjaciel bóbr" organizowany przez Łomży¨˝ski Park Krajobrazowy Doliny Narwi
Nagroda: Dominika Dukacz kl. VI d
Wyróżnienia: Wiktoria Perzanowska kl. IV a, Magdalena Cieślewska kl. VI d, Aleksandra Konopka kl. VI d, Paweł Trepanowski kl. VI c
Okręgowy konkurs plastyczny "Rok Łosia" organizowany przez Nadleśnictwo Rajgród w Tamie
Nagrody: Marta Felter kl. II c, Emilia Jabłonowska kl. VI b
Wyróżnienia:Dominika Bie
¨˝kowska kl. V f, Tomasz Dąbrowski kl. VI c
Ogólnopolski konkurs plastyczny "Przygody niedźwiedzi polarnych w Arktyce" organizowany przez CANON
Nagroda: Joanna Dłużniewska kl. V f
"Bezpieczne wakacje na rowerze" organizowany przez Wojewódzką Komendę Policji w Białymstoku i Kuratorium Oświaty
Nagroda: Patryk Smaługa kl. V f

Back to Top