Rok szkolny 2021/2022
TURNIEJE WARCABOWE
XVI Międzyśwetlicowy Turniej Warcabowy
III miejsce
Kacper Żebrowski ucz. klasy I b
opiek. Marta Kucharczyk
Barbara Salwa
IV miejsce
Wojciech Zabielski ucz. klasy II c
opiek. Marta Kucharczyk
Barbara Salwa
ZAWODY PŁYWACKIE
Lena Aleksandrowicz ucz. klasy II c
Od Młodzika do Olimpijczyka
Ogólnopolskie zawody pływackie dla dzieci
II miejsce - 50 m styl grzbietowy
Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci - 10, 11 lat
I miejsce - 25 m styl dowolny
I miejsce – 25 m styl grzbietowy
I miejsce – 50 m styl dowolny
I miejsce – 50 m styl grzbietowy
VI Otwarte Mistrzostwa Warmii i Mazur w pływaniu
I miejsce - 50m styl grzbietowy
I miejsce - 100 m styl grzbietowy
II miejsce - 50 m styl dowolny
X otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w Pływaniu
II miejsce - 25m styl dowolny
opiek. Katarzyna Aleksandrowicz,
Tomasz Drozdowski
Oliwier Domaszewski ucz. klasy II a
Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci - 10, 11 lat
I miejsce – 25 m styl grzbietowy
II miejsce - 25 m styl dowolny
I miejsce – 50 m styl dowolny
II miejsce – 50 m styl grzbietowy
VI Otwarte Mistrzostwa Warmii i Mazur w pływaniu
II miejsce – 50 m styl grzbietowy
III miejsce - 100 m styl grzbietowy
III miejsce - 50 m styl dowolny
Anna Kamińska ucz. klasy IIc
Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci - 10, 11 lat
II miejsce - 25 m styl dowolny
II miejsce – 25 m styl grzbietowy
II miejsce – 50 m styl dowolny
II miejsce – 50 m styl grzbietowy
VI Otwarte Mistrzostwa Warmii i Mazur w pływaniu
II miejsce - 100 m styl dowolny
III miejsce - 50 m styl grzbietowy
opiek. Katarzyna Aleksandrowicz,
Tomasz Drozdowski
Igrzyska Dzieci klasy IV - VI
Sztafetowe biegi przełajowe
1.II miejsce w Mistrzostwach Miasta
2.V miejsce w Półfinale Mistrzostw Województwa
3.IX miejsce w Finale Wojewódzkim
Drużynowe biegi przełajowe
1.II miejsce w Mistrzostwach Miasta
2.V miejsce w Półfinale Wojewódzkim
3.VII miejsce w Finale Wojewódzkim - indywidualnie Makowski Olaf I miejsce
Trójbój lekkoatletyczny
1.II miejsce w Mistrzostwach Miasta
2.II miejsce w Półfinale Mistrzostw Województwa
3.VII miejsce w Finale Mistrzostw Województwa
Czwórbój lekkoatletyczny
1.I miejsce w Mistrzostwach Miasta
2.I miejsce w Półfinale Mistrzostw Województwa
3.II miejsce w Finale Mistrzostw Województwa
Czwartki lekkoatletyczne
1.I miejsce w czwartkach lekkoatletycznych
Mistrzostwa Województwa LDK w lekkiej atletyce
1.Bylica Maciej indywidualnie - I miejsce w biegu na 300 m., i II miejsce w skoku w dal
Igrzyska Młodzieży szkolnej klasy VII - VIII
Sztafetowe biegi przełajowe
1.I miejsce w Mistrzostwach Miasta
2.I miejsce w Półfinale Mistrzostw Województwa
3.II miejsce w Finale Mistrzostw Województwa
Drużynowe biegi przełajowe
1.I miejsce w Mistrzostwach Miasta
2.IV miejsce w Półfinale Mistrzostw Województwa
3.IX miejsce w Mistrzostwach Województwa
Piłka nożna
1.I miejsce w Mistrzostwach Miasta
2.I miejsce w Półfinale Grupy Zachodniej
3.II miejsce w Finale Grupy Zachodniej
4.II miejsce w Półfinale Mistrzostw Województwa
5.IV miejsce w Mistrzostwach Województwa
Opiekun: Andrzej Łukianiuk
III Miejsce w Mistrzostwach Miasta Łomży w rozgrywkach dzieci w piłkę nożną chłopców.
II Miejsce w Mistrzostwach Miasta Łomży w piłkę nożną w turnieju Tymbarka
Opiekun: Karol Pieńkowski
I miejsce w Mistrzostwach Miasta Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt klas 4-6
VI miejsce w Półfinale Mistrzostw Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt klas 4-6
II miejsce w Mistrzostwach Miasta w Drużynowych Biegach Przełajowych dziewcząt klas 4-6
VI miejsce w Półfinale Wojewódzkim w Drużynowych Biegach Przełajowych dziewcząt klas 4-6
I miejsce w Mistrzostwach Miasta w Trójboju lekkoatletycznym dziewcząt klas 4
I miejsce w Półfinale Mistrzostw Województwa w Trójboju lekkoatletycznym dziewcząt klas 4
VII miejsce w Finale Mistrzostw Województwa w Trójboju lekkoatletycznym dziewcząt klas 4
II miejsce w Mistrzostwach Miasta w Czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt klas 6
III miejsce w Półfinale Mistrzostw Województwa w Czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt klas
I miejsce w Mistrzostwach Miasta w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt klas 7-8
I miejsce w Półfinale Mistrzostw Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt klas 7-8
III miejsce w Finale Mistrzostw Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt
I miejsce w Mistrzostwach Miasta w Drużynowych Biegach Przełajowych klas 7-8
I miejsce w Półfinale Mistrzostw Województwa w Drużynowych Biegach Przełajowych klas 7-8
II miejsce w Mistrzostwach Województwa w Drużynowych Biegach Przełajowych klas 7-8
Opiekun: Barbara Rogińska
III miejsce w Finale Igrzysk Młodzieży Województwa Podlaskiego w koszykówce 3x3
III miejsce w Finale Igrzysk Młodzieży Województwa Podlaskiego w Koszykówce Chłopców
Opiekun: Dariusz Węgrowski
Sztafeta chłopców 6x25 m st. dowolny I miejsce
Klasyfikacja drużynowa I miejsce chłopcy
50 m st. klasyczny Prosiński Igor II miejsce
50 m st. grzbietowy Rudczyk Filip I miejsce
50 m st. grzbietowy Domaszewski Dawid III miejsce
50 m st. motylkowy Modzelewski Oliwier I miejsce
Finał wojewódzki IGRZYSK DZIECI WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO w pływaniu Białystok
50 m st. grzbietowy Rudczyk Filip I miejsce
50 m st. motylkowy Modzelewski Oliwier IV miejsce
Sztafeta chłopców 6x25 m st. dowolny III miejsce
IV MIEJSCE W FINALE IGRZYSK DZIECI WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W PŁYWANIU CHŁOPCÓW
Opiekun: Jarosław Szeremet
VI miejsce w FINALE IGRZYSK DZIECI WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO w pływaniu - dziewczęta
Opiekun: Katarzyna Aleksandrowicz
I miejsce w FINALE IGRZYSK MŁODZIEŻY WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W PŁYWANIU
I miejsce w FINALE GRUPY ZACHODNIEJ IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO w pływaniu
Opiekun: Tomasz Drozdowski
Rok szkolny 2020/2021
TURNIEJE SZACHOWE
Jerzy Chełstowski ucz. klasy III a
I miejsce w kategorii lat 10 w Turnieju Tenisowym w Ostrołęce z okazji Dnia dziecka pod patronatem Prezydenta Miasta
IX miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski szkół w szachach o puchar Ministra Sportu - Szklarska Poręba
Piotr Ciszewski ucz. klasy III a
I miejsce w turnieju szachowym w XX Polonijnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej im. Jana Stypuły
IX miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski szkół w szachach o puchar Ministra Sportu - Szklarska Poręba
Tomasz Obrycki ucz. klasy III c
I miejsce w Eliminacjach Międzywojewódzkiej Strefy LU-PD do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2021 kategoria C9
I miejsce w grupie do 10 lat w Turnieju Mistrzów
XXV edycji Szachowej Białostockiej Ligi Szkolnej
I miejsce w V Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół i Przedszkoli w szachach 2020 edycja online
I miejsce w Eliminacjach Międzywojewódzkiej Strefy LU-PD do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2021 kategoria C9
I miejsce w XV Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Strefy Podlasko-Lubelskiej w Szachach
II miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w szachach klasycznych w kat. U-10
III miejsce w XXII Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 10
III miejsce w XXIII Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Młodzików do lat 10 w szachach
VIII miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików do lat 10
W Szachach
Bartosz Strączyński ucz. klasy I c
XVIII miejsce w XXIII Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Juniorów w szachach klasycznych w Wasilkowie
w kat. chłopcy do lat 8.
Wojciech Zabielski ucz. klasy I c
XVI miejsce w XXIII Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Juniorów w szachach klasycznych w Wasilkowie
w kat. chłopcy do lat 8.
ZAWODY PŁYWACKIE
Dawid Domaszewski uczeń klasy III g
IX Mistrzostwa Michałowa w Pływaniu
I miejsce- 50 m styl grzbietowy
I miejsce- 50 m styl dowolny
Igrzyska Dzieci w Pływaniu Drużynowym
III miejsce drużyna chłopców
Igrzyska Dzieci Finał województwa podlaskiego w pływaniu rocznik 2008 i młodsi.
Chłopcy
III miejsce w klasyfikacji drużynowej chłopcy
Sztafeta chłopców- III miejsce w woj. podlaskim
1.Ślaski Antoni (6D)
2.Rudczyk Filip (5A)
3.Prosiński Igor (4A)
4.Kotowski Jakub (4A)
5. Modzelewski Oliwier (5A
6,Darmetko Igor (6C)
Rudczyk Filip I miejsce Mistrz woj. Podlaskiego 50 m styl grzbietowy
Darmetko Igor I miejsce Mistrz woj. Podlaskiego 50 m styl dowolnym
Dziewczęta
III miejsce w klasyfikacji drużynowej dziewcząt
Sztafeta dziewcząt- III miejsce w woj. podlaskim
- Chrzanowska Eliza (7H)
- Armo Nikonezja (6C)
- Frąckiewicz Alicja (5B)
- Mogielnicka Weronika (4A)
- Kurpiewska Kaja (5B)
- Chojnowska Oliwia (4F)
Chrzanowska Eliza III miejsce 50 m styl grzbietowy
Opiekun: Jarosław Szeremet
Igrzyska Dzieci Finał województwa podlaskiego w lekkiejatletyce rocznik 2008.
Dziewczęta
I miejsce w Półfinale Mistrzostw Województwa w sztafetowych biegach przełajowych klas rocznik 2008 i młodsi.
1.Bikowska Kamila (7G)
2,Galińska Aniela (7G)
3.Antosiuk Patrycja (7I)
4.Krajewska Zuzanna (7I)
5.Balicka Zuzanna (7H)
6.Wierzbowska Julia (7H)
II miejsce w Finale Mistrzostw Województwa w sztafetowych biegach przełajowych rocznik 2008 i młodsi
1.Bikowska Kamila (7G)
2,Galińska Aniela (7G)
3.Antosiuk Patrycja (7I)
4.Krajewska Zuzanna (7I)
5.Balicka Zuzanna (7H)
6.Wierzbowska Julia (7H)
III miejsce w Finale Mistrzostw Województwa w czwórboju lekkoatletycznym rocznik 2008 i młodsi.
1. Bikowska Kamila (7G)
2. Galińska Aniela (7G)
3. Adamska Zuzanna (7G)
4. Krajewska Zuzanna (7I)
5. Balicka Zuzanna (7H)
6. Wierzbowska Julia (7H) .
V miejsce Galińska Aniela (7G) indywidualnie w C III miejsce w Finale Mistrzostw Województwa w czwórboju lekkoatletycznym .
II miejsce w Półfinale Mistrzostw Województwa w sztafetowych biegach przełajowych rocznik 2006-2007
1.Bałdyga Sandra (7D)
2.Łomotowska Patrycja (7)
3.Makowska Julia (8D)
4.Okurowska Martyna(7F)
5.Sawicka Martyna(7D)
6.Twardowska Alicja(8A)
Opiekun: Barbara Rogińska
Chłopcy
Mistrzostw Miasta w piłce nożnej chłopców klas VI
I miejsce w Półfinale Województwa w piłce nożnej chłopców klas VI, awans do Finału Wojewódzkiego
I miejsce dziewcząt i chłopców w Czwartkach lekkoatletycznych
I miejsce w Finale Mistrzostw Miasta w sztafetowych biegach przełajowych klas VI
I miejsce w Półfinale Mistrzostw Województwa w sztafetowych biegach przełajowych klas VI
VI miejsce w Finale Mistrzostw Województwa w sztafetowych biegach przełajowych klas VI
II miejsce w Finale Mistrzostw Województwa w czwórboju lekkoatletycznym klas VI
Opiekun: Andrzej Łukianiuk
II miejsce w mistrzostwach miasta w koszykówce chłopców 2020r.
II miejsce w mistrzostwach grupy zachodniej w koszykówce chłopców 2020r
IV miejsce w mistrzostwach województwa podlaskiego w koszykówce chłopców 2020r.
Opiekun: Karol Pieńkowski
III miejsce w Finale Igrzysk Dzieci Województwa Podlaskiego w Pływaniu.
Opiekun Katarzyna Aleksandrowicz.
III miejsce w Finale Igrzysk Młodzieży Województwa Podlaskiego w Pływaniu.
Opiekun Tomasz Drozdowski
Rok szkolny 2019/2020
III miejsce w Finale Igrzysk Województwa Podlaskiego w Koszykówce Chłopców, Białystok- grudzień 2019r.
III miejsce w XXVII Pucharze Łomżyczki- Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki Chłopców (rocznik 2007 i młodsi), październik 2019r
Opiekun: Dariusz Węgrowski
I miejsce w Półfinale Mistrzostw Województwa w sztafetowych biegach przełajowych(chłopców)
V miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk dzieci w sztafetowych biegach przełajowych (chłopców)
Opiekun: Andrzej Łukianiuk
II miejsce w Półfinale Mistrzostw Województwa w sztafetowych biegach przełajowych (dziewcząt)
VII miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk dzieci w sztafetowych biegach przełajowych (dziewcząt)
Opiekun: Barbara Rogińska
Rok szkolny 2018/2019
SP10
VI m w Półfinale Mistrzostw Województwa w sztafetowych biegach przełajowych
V m w Półfinale Mistrzostw Województwa w drużynowych biegach przełajowych
V m w Półfinale Mistrzostw Województwa W czwórboju la
V m w Półfinale Mistrzostw Województwa w trójboju la
Gimnazjum
VII m w finale Mistrzostw Województwa w sztafetowych biegach przełajowych
XII m w finale Mistrzostw Województwa w drużynowych biegach przełajowych- Folga Bartek indywidualnie I miejsce
II m Folga Bartek w Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w la
Opiekun: Andrzej Łukianiuk
SP10
II Miejsce w igrzyskach dzieci w mistrzostwach miasta w koszykówce chłopców.
II Miejsce w igrzyskach dzieci w mistrzostwach grupy zachodniej [powiatu]w koszykówce chłopców.
V Miejsce w igrzyskach dzieci w mistrzostwach województwa podlaskiego w koszykówce chłopców.
III Miejsce w igrzyskach młodzieży szkolnej w mistrzostwach miasta w koszykówce chłopców.
IV Miejsce w igrzyskach dzieci w mistrzostwach miasta w piłce nożnej chłopców.
Opiekun: Karol Pieńkowski
II miejsce w Półfinale Mistrzostw Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt
VI miejsce w Mistrzostwach Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt
II miejsce w Półfinale Mistrzostw Województwa w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt
V miejsce w Finale Mistrzostw Województwa w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt
III miejsce w Półfinale Mistrzostw Województwa W Czwórboju LA Dziewcząt
Opiekun: Barbara Rogińska
I miejsce w Półfinale Mistrzostw Województwa w trójboju la dziewcząt
V miejsce w Finale Mistrzostw Województwa w trójboju la dziewcząt
Opiekun: Stanisław Niedbała
I miejsce w Finale Województwa w Pływaniu Chłopców
III miejsce Miłosz Parzych Finale Województwa w Pływaniu- styl grzbietowy.
Opiekun: Tomasz Drozdowski
Bartek Folga
- wrzesień 2017 Białystok – VIII miejsce w Mistrzostwach Makroregionu Lubelsko – Podlaskiego w lekkiej atletyce w biegu na dystansie 1000 m
-marzec 2018 Chełm, V miejsce w Finałach Mistrzostw Makroregionu Lubelsko – Podlaskiego w indywidualnych biegach przełajowych na dystansie 2000 m.
- kwiecień 2018 Rybaki I miejsce w Finale Gimnazjady Grupy zachodniej w drużynowych biegach przełajowych na dystansie 1500 m.
- kwiecień 2018 Białystok II miejsce w Wojewódzkim Finale Gimnazjady w drużynowych biegach przełajowych na dystansie 1500 m.
- maj 2018 Łomża III miejsce w Finale Gimnazjady Grupy zachodniej w lekkiej atletyce w biegu na dystansie 1000 m.
- maj 2018 Białystok IV miejsce w Wojewódzkim Finale Gimnazjady w lekkiej atletyce na dystansie 1000 m.
- czerwiec 2018 Suwałki IV miejsce w Mistrzostwach Polski w sztafecie 4x600 m.
- czerwiec Łomża 2018 IV miejsce w Międzynarodowym Mitingu lekko atletycznym w biegu na 600 m
Piaścik Paweł
- wrzesień 2017 Białystok – III m. w Mistrzostwach Makroregionu Lubelsko – Podlaskiego (Półfinał Mistrzostw Polski) w lekkiej atletyce w chodzie na dystansie 5000 m.
- Chajęcki Jakub –w Białystok VIII miejsce w Wojewódzkim Finale Igrzysk w drużynowych biegach przełajowych na dystansie 600 m.
Łukianiuk Andrzej – opiekun
- II Miejsce w Mistrzostwach Miasta Łomży w Indywidualnych Biegach Przełajowych.
- II Miejsce w Mistrzostwach miasta Łomży w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
- III Miejsce w Mistrzostwach Grupy Zachodniej w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
- VII miejsce Patrycja Puchalska kl.VIB w Finale Województwa w Indywidualnych Biegach Przełajowych.
- VIII miejsce Martyna Okurowska kl.IVF w Finale Województwa w Indywidualnych Biegach Przełajowych.
- VII Miejsce w Finale Województwa Podlaskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych
- I Miejsce Magda Gniazdowska kl.VIA w biegu na 60m w Mistrzostwach Grupy Zachodniej w Indywidualnych Igrzyskach LA.
- I Miejsce Patrycja Puchalska kl.VIb w biegu na 600m w Mistrzostwach Grupy Zachodniej w Indywidualnych Igrzyskach LA.
- VIII miejsce Magda Gniazdowska w Indywidualnych Igrzyskach LA Mistrzostwach Województwa w biegu na 60m
- IX miejsce Patrycja Puchalska Indywidualnych Igrzyskach LA Mistrzostwach Województwa w biegu na 600m.
- III miejsce w Czwórboju LA w Mistrzostwach Grupy Zachodniej.
Opiekun: Barbara Rogińska
- I Miejsce Wiktora Banacha w Mistrzostwach Miasta w biegu na 600m
- I miejsce Wiktora Banacha w Indywidualnych Igrzyskach LA Mistrzostwach Województwa w biegu na 600m.
- I Miejsce Patryka Bałecznego w Mistrzostwach Miasta w skoku w dal i w biegu na 60m.
- II miejsce w Mistrzostwach miasta Łomży w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
- III miejsce Grupy Zachodniej w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
- VIII miejsce Patryka Bałecznego w Finale Województwa Igrzysk LA w biegu na 60m.
- III Miejsce Przemysław Jastrzębski w Mistrzostwach Miasta w skoku w dal i w biegu na 60m.
Opiekun: Dariusz Węgrowski, Karol Pieńkowski
- III Miejsce w Mistrzostwach Miasta w Piłce siatkowej dziewcząt.
Opiekun: Katarzyna Aleksandrowicz, Renata Sobczak
Rok szkolny 2016/2017
* III miejsce w Mistrzostwach Miasta Łomży w Indywidualnych Biegach Przełajowych Dziewcząt.
*II miejsce w Mistrzostwach miasta Łomży w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt.
*III miejsce w Mistrzostwach Grupy Zachodniej w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt.
*VI miejsce w Finale Województwa Podlaskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt
*II miejsce w Mistrzostwach Grupy Zachodniej w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt
*II miejsce w Mistrzostwach Grupy Zachodniej w Igrzyskach LA w Sztafecie 4x 60 m w składzie :
- Gabriela Kamińska kl. VIe
- Święszkowska Julita kl. VI f
- Kowalewska Julia kl. VI b
- Remiszewska Natalia kl. VI b
*III Miejsce w Mistrzostwach Województwa w sztafecie 4 x 60 w składzie:
- Kamińska Gabriela kl.VI e
- Święszkowska Julita kl.VI f
- Kowalewska Julia kl.VIe
- Remiszewska Natalia kl.VI b
Opiekun: Barbara Rogińska
*II miejsce w Mistrzostwach Miasta w Piłce Nożnej Chłopców
*I miejsce w Grupie Zachodniej w Piłce Nożnej Chłopców
*VIII miejsce w Mistrzostwach Województwa w Piłce Nożnej Chlopców
*III miejsce w Mistrzostwach Miasta w Koszykówce Chłopców
*IX miejsce Bartosza Kotowskiego w pchnięciu kulą w Finale Wojewódzkim w Igrzyskach Lekkoatletycznych
Opiekun: Karol Pieńkowski
*I miejsce w Finale Grupy Zachodniej Województwa Podlaskiego w Pływaniu Drużynowym
*III miejsce w Finale województwa Podlaskiego w Pływaniu Drużynowym
Opiekun: Tomasz Drozdowski
Rok szkolny 2015/2016
I Miejsce w Mistrzostwach miasta Łomży w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
II Miejsce w Mistrzostwach Grupy Zachodniej w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
V Miejsce w Finale Województwa Podlaskigo w Sztafetowych Biegach Przełajowych
II Miejsce w Mistrzostwach Miasta Łomży w Czwórboju lekkoatletycznym.
II Miejsce Mistrzostwach Grupy Zachodniej w Czwórboju Lekkoatletycznym.
IV Miejsce w Finale Wojewodztwa Podlaskiego w Czwórboju Lekkoatletycznym.
II Miejsce w Mistrzostwach miasta w koszykówce chłopców.
IV Miejsce w Mistrzostwach Grupy Zachodniej w Koszykówce Chłopców.
II Miejsce w Mistrzostwach miasta w Piłce nożnej Chłopców.
IV Miejsce w Mistrzostwach Grupy Zachodniej w Piłce nożnej Chłopców.
II Miejsce Bartosz Folga kl.VIf w biegu na 600 m. w Mistrzostwach Województwa .
opiekun; Karol Pienkowski.
III Miejsce w Mistrzostwach Miasta Łomży w Indywidualnych Biegach Przełajowych.
II Miejsce w Mistrzostwach miasta Łomży w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
IV Miejsce w Mistrzostwach Grupy Zachodniej w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
IX Miejsce w Finale Województwa Podlaskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych
III Miejsce w Mistrzostwach Miasta Łomży w Czwórboju lekkoatletycznym
I Miejsce w Mistrzostwach Miasta w Indywidualnych Igrzyskach LA
II Miejsce w Mistrzostwach Grupy Zachodniej w Igrzyskach LA w Sztafecie 4x 60 m w składzie :
1. Rytel Wiktoria kl. VIe
2. Święrzkowska Julita kl. Vf
3. Kowalewska Julia kl. Vb
4. Remiszewska Natalia kl. Vb
II Miejsce w Mistrzostwach Województwa w sztafecie 4 x 60 w składzie:
1. Przeżdziecka Alicja kl.V e
2. Święrzkowska Julita kl.Vf
3. Rytel Wiktoria kl.VIe
4. Remiszewska Natalia kl.Vb
Opiekun: Barbara Rogińska
1. Finał Mistrzostw Grupy Zachodniej w Pływaniu:
Drużynowo: I miejsce dziewczęta, I miejsce chłopcy
2. Finał Województwa Podlaskiego w Pływaniu:
Drużynowo: VI miejsce dziewczęta, IX miejsce chłopcy (Z powodu choroby,
nieobecność najlepszego zawodnika Mikołaja Brodackiego)
3. Uczniowie SP 10 reprezentowali szkołę we wszystkich edycjach zawodów
"Podstawówka na fali H2O", zdobywając medale indywidualnie jaki i drużynowo.
Opiekunowie: Jarosław Szeremet, Tomasz Drozdowski
Rok szkolny 2014/2015
IX miejsce w Finale Mistrzostw Grupy Zachodniej w Sztafetowych Biegach Przełajowych w kategorii dziewcząt – opiekun B. Rogińska E. Jaworowska
XI miejsce w Finale Mistrzostw Grupy Zachodniej w Sztafetowych Biegach Przełajowych w kategorii chłopców – opiekun D. Węgrowski
II miejsce w Finale Mistrzostw Miasta w Czwórboju LA w kategorii dziewcząt – opiekun B. Rogińska
II miejsce w Finale Mistrzostw Miasta w Czwórboju LA chłopców – opiekun D. Węgrowski
III miejsce w Finale Mistrzostw Grupy Zachodniej w Czwórboju LA w kategorii dziewcząt – opiekun B. Rogińska
W tegorocznej edycji Czwartków Lekkoatletycznych, naszą szkołę reprezentowało ponad 60 uczniów. Do Ogólnopolskiego Finału Krajowego zakwalifikowali się :
- Katarzyna Przybyszewska kl.VIb, Filip Zalewski kl. VIc , Bartosz Tyszka kl.IVd – rzut piłeczką palantową,
- Robert Wilczyński kl.IVd - bieg na dystansie 60m.
Opiekunowie: E. Jaworowska, B. Rogińska, R. Sobczak, D. Węgrowski.
Osiągnięcia sportowe-pływanie
XII 2014 Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Pływaniu Suwałki
Dziewczęta 9 lat
100 m st. dowolny – II miejsce Kinga Dziemińska
100 m st. grzbietowy – II miejsce Kinga Dziemińska, III Maja Komorowska
50 m st. dowolny – II miejsce Maja Komorowska
50 m st. grzbietowy - I miejsce Maja Komorowska
50 m st. klasyczny – III miejsce Iza Czerwińska
Dziewczęta 10 lat
100 m st. grzbietowy – II miejsce Julia Kozak
50 m st. grzbietowy - III miejsce Julia Kozak
Chłopcy 10 lat
100 m st. dowolny – II miejsce Mikołaj Brodacki
100 m st. grzbietowy – I miejsce Filip Kosińska, III Mikołaj Brodacki
50 m st. dowolny – II miejsce Mikołaj Brodacki
50 m st. grzbietowy - I miejsce Mikołaj Brodacki
50 m st. klasyczny – III miejsce Dawid Kosiński
50 m st. motylkowy I miejsce Filip Kosiński
II Mistrzostwa Grupy Zachodniej w pływaniu Łomza– I miejsce w klasyfikacji drużynowej dziewcząt oraz chłopców, I miejsce sztafeta 6 x 25m chłopcy oraz III miejsce sztafeta dziewcząt
III Igrzyska Województwa Podlaskiego w pływaniu Augustów– sztafeta chłopców VI miejsce oraz V miejsce chłopców w klasyfikacji szkół podstawowych woj. Podlaskiego.
XII Międzynarodowe Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Sokółki Filip Kosiński dwa złote medale 50 m st. grzbietowy i 200 m st. zmiennym.
VII Międzynarodowy Mecz Pływacki Dziecięcych Drużyn Bielsk Podlaski
50 m st. dowolny I miejsce Filip Kosiński
100 m st. dowolny Mikołaj Brodacki
100m st. zmienny Filip Kosiński 50 m st. grzbietowy Maja Komorowska i Julia Kozak III miejsce.
Nasi zawodnicy startowali również wDrużynowym Wieloboju Pływackim w Ciechanowie, Mistrzostwach Pływackich o Puchar Burmistrza Giżycka Od Młodzika Do Olimpijczyka w Warszawie Dzukija Cup Alytus Litwa, gdzie zdobywali również medale wyróżnienia
Trenerzy: Jarosław Szeremet i Tomasz Drozdowski
Uczniowie klas I – VI reprezentowali naszą szkołę w trzech edycjach zawodów pływackich Podstawówka na Fali H2O. Startowali w konkurencjach indywidualnych i zespołowych, często zajmowali miejsca na podium.
Opiekunowie: B. Rogińska, R. Sobczak, K. Aleksandrowicz, T. Drozdowski, J. Szeremet.
Rok szkolny 2013/2014
II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych o Mistrzostwo Miasta Łomża (opiekun B. Rogińska, E. Jaworowska )
IX miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Mistrzostwach Grupy Zachodniej w Kategorii dziewcząt (opiekun B. Rogińska E. Jaworowska)
III miejsce w indywidualnych biegach przełajowych o mistrzostwo Miasta Łomży( opiekun B. Rogińska, E. Jaworowska)
Iza Konopka - III miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Mistrzostwach Grupy Zachodniej( opiekun B. Rogińska)
Joanna Farfułowicz – V miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Mistrzostwach Grupy Zachodniej( opiekun B. Rogińska)
Iza Konopka - VII miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego( opiekun B. Rogińska)
II miejsce w Czwórboju Lekkoatletycznym kategorii dziewcząt o Mistrzostwo Miasta Łomży( opiekun B. Rogińska)
I miejsce w Igrzyskach Grupy Zachodniej Czwórboju Lekkoatletycznym dziewcząt ( opiekun B. Rogińska)
II miejsce w Igrzyskach Województwa Podlaskiego w Czwórboju Lekkoatletycznym w klasyfikacji zespołowej dziewcząt w składzie: Iza Konopka, Joanna Krysiak, Joanna Farfułowicz, Katarzyna Przybyszewska, Gabriela Lichomska Natalia Sierbińska.( opiekun B. Rogińska)
Iza Konopka – II miejsce w biegu na 600m.w Indywidualnych Igrzyskach Województwa Podlaskiego.( opiekun B. Rogińska)
Joanna Krysiak – IV miejsce w biegu na 60m. w Indywidualnych Igrzyskach Województwa Podlaskiego. ( opiekun B. Rogińska)
Joanna Krysiak – V miejsce w skoku w dal w Indywidualnych Igrzyskach Województwa Podlaskiego. ( opiekun B. Rogińska)
W czerwcu odbył się Miejski Finał Grand Prix na stadionie miejskim. Finałowe zawody wyłoniły najlepszych zawodników, którzy będą reprezentować nasze miasto na Finale Ogólnopolskim. Awans do tych zawodów uzyskały: Iza Konopka w biegu na 300m, Joanna Farfułowicz, Gabriela Lichomska skok w dal ( opiekun B. Rogińska, Ewa Jaworowska)
II M. W MISTRZOSTWACH MIASTA W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW, OP. K. PIEŃKOWSKI
II M. W FINALE GRUPY ZACHODNIEJ (POWIATU) W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW, OP. K. PIEŃKOWSKI
VII M. W MISTRZOSTWACH WOJ. PODLASKIEGO W KOSZYKÓWCE CHŁOPCOW, K. PIEŃKOWSKI
III M. W MISTRZOSTWACH MIASTA W PIŁCE NOŻNEJ, OP. K. PIEŃKOWSKI
III M. W MISTRZOSTWACH MIASTA W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH ,OP. K. PIEŃKOWSKI
V M. W MISTRZOSTWACH POWIATU W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH ,OP. K. PIEŃKOWSKI
X M. W FINALE WOJ. PODLASKIEGO W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH, OP. K. PIEŃKOWSKI
III M. W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH W MISTRZOSTWACH MIASTA, OP. K. PIEŃKOWSKI
V M. W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH W MISTRZOSTWACH POWIATU, OP. K. PIEŃKOWSKI
I M. W MISTRZOSTWACH MIASTA W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM, OP. K. PIEŃKOWSKI
I M. W MISTRZOSTWACH POWIATU W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM, OP.D. WĘGROWSKI
III M. W FINALE WOJEWÓDZKIM W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM, OP. K. PIEŃKOWSKI
VI M. W TURNIEJU KOSZYKÓWKI CHŁOPCÓW ROCZNIK 2002, OP.D. WĘGROWSKI
V M. W MISTRZOSTWACH MIASTA W IGRZYSKACH LEKKOATLETYCZNYCH, OP. K. PIEŃKOWSKI
II M. W FINALE WOJEWÓDZKIM SZYMONA BRONAKOWSKIEGO NA 600 M. ,OP. K. PIEŃKOWSKI
III M. W FINALE WOJEWÓDZKIM SZYMONA BRONAKOWSKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH, OP. K. PIEŃKOWSKI
III M. W FINALE WOJEWÓDZKIM PAWLA GÓRALSKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH ROCZNIK 2003, OP. K. PIEŃKOWSKI
Osiągnięcia uczniów z SP 10 w Łomży w pływaniu - op. p. J. Szeremet, T. Drozdowski
02.07.2013r Polonijne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Pływaniu- drużynowo II miejsce pierwszy zespół; VI miejsce drugi zespół,
16.11.2013r V Międzynarodowe Zawody Pływackie pod Patronatem Starosty Sokólskiego – 3 złote, 2 srebrne i 2 brązowe.
26.11.2014r,,Od młodzika do Olimpijczyka w Warszawie” cykl V zawodów pływackich stanowiących eliminacje (26.11.2013r, 21.12.2013r, 08.02.2014r 05.04.2014, 17.05.2014r) do Zawodów Finałowych awansowało 5 dziewcząt i 3 chłopców.
16.11.2013r IV Międzynarodowe Zawody Pływackie pod Patronatem Starosty Sokólskiego – 3 złote, 2 srebrne i 2 brązowe.
10.02.2014r I Miejsce Chłopców i III Miejsce Dziewcząt w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Grupy Zachodniej w Pływaniu. Awans 12 zawodników do finału wojewódzkiego
12.03.2014r Finał Województwa Podlaskiego w Pływaniu - sztafeta chłopców zajęła IV miejsce a w klasyfikacji drużynowej V miejsce,
29-30.03.2014r X Otwarte Mistrzostwa Miasta Giżycka o Puchar Dyr. CSiR- F. 3 złota, 1 srebro, 1 brąz
28.04.2014r XI Międzynarodowe Zawody Pływackie pod Patronatem Burmistrza Sokółki. 2 złote medale
31.05.2014r Strefowe Mistrzostwa Polski Dzieci 10 letnich Bielsk Podlaski
W punktacji drużynowej I miejsce wyprzedzając 12 innych szkół i klubów . 3 złota, 2 srebra, 1 brąz.
- IV miejsce w skoku w dal - Wiktoria Nowacka - Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych - op. B. Rogińska
- II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych o Mistrzostwo Miasta Łomża (opiekun B. Rogińska, W. Zwierzyńska )
- VII miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Mistrzostwach Grupy Zachodniej w Kategorii dziewcząt (opiekun B. Rogińska W. Zwierzyńska)
- III miejsce w indywidualnych biegach przełajowych o mistrzostwo Miasta Łomży( opiekun B. Rogińska, E. Jaworowska)
- II miejsce w Czwórboju Lekkoatletycznym kategorii dziewcząt o Mistrzostwo Miasta Łomży( opiekun B. Rogińska)
- III miejsce w Igrzyskach Grupy Zachodniej Czwórboju Lekkoatletycznym dziewcząt ( opiekun B. Rogińska)
- III miejsce w Igrzyskach Województwa Podlaskiego w Czwórboju Lekkoatletycznym w klasyfikacji zespołowej dziewcząt w składzie: Wiktoria Nowacka, Maja Zambrzycka, Anita Szepelska, Julia Grzanecka, Katarzyna Kupidłowska, Joanna Krysiak.( opiekun B. Rogińska)
Wiktoria Nowacka - I miejsce Igrzyskach Województwa Podlaskiego w Czwórboju Lekkoatletycznym w klasyfikacji indywidualnej.
W czerwcu odbył się Miejski Finał Grand Prix na stadionie miejskim. Finałowe zawody wyłoniły najlepszych zawodników, którzy będą reprezentować nasze miasto na Finale Ogólnopolskim. Awans do tych zawodów uzyskała Wiktoria Nowacka( op.B. Rogińska) i Joanna Krysiak w skoku w dal, (op. W. Zwierzyńska).O
- 1 miejsce w koszykówce chłopców Mistrzostwo Miasta Łomża - D. Węgrowski
- 1 miejsce w koszykówce chłopców Mistrzostwa Grupy Zachodniej - D. Węgrowski
- 4 miejsce w finałach województwa podlaskiego w koszykówce chłopców - D. Węgrowski
- 4 miejsce w Mistrzostwach Łomży w piłce nożnej - K. Pieńkowski
- 2. miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki Chłopców "Łomżyńska zima" - D. Węgrowski
- 7. miejsce w Lidze Żubrów rocznik 2002 w koszykówce chłopców -
K. Pieńkowski
- 3. miejsce w czwórboju LA w kategorii chłopców o mistrzostwo Miasta Łomży - K. Pieńkowski
- 1. miejsce w sztafetowych biegach przełajowych o mistrzostwo Miasta Łomży- K. Pieńkowski
-1. miejsce w indywidualnych biegach przełajowych o mistrzostwo Miasta Łomży- K. Pieńkowski
Osiągnięcia pływackie uczniów Szkoły Podstawowej nr 10 w Łomży
21 X 2012 r Grand Prix w pływaniu- Mińsk Maz. 9 medali
10 XI 2012r III Edycja Podstawówka na Fali H2O Łomża 21 medali
2 XII 2012r Mistrzostwa Miasta Kolno 11 medali
8 XII 2012r Mikołajkowe Grand Prix w pływaniu - Łomża 20 medali
10 II 2013r Mistrzostwa Grupy Zach. w Pływaniu
Drużynowo chłopcy I miejsce
Drużynowo dziewczęta III miejsce
8 III 2013r Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Pływaniu-Augustów
Drużynowo chłopcy VI miejsce
6-7 IV 2013r Mistrzostwa o Puchar Burmistrza Giżycka w Pływaniu
Kosiński Filip -50m st. motylkowy III miejsce
27 IV 2013r Wiosenne Zawody Pływackie klas I-III
7 VI 2013r Zawody o Puchar Dyrektora OSiR Suwałki
Kosiński Filip 2 złote medale 50 m st. dowolnym i klasycznym
najlepszy zawodnik turnieju
9 VI 2013r Mistrzostwa Zambrowa w Pływaniu 11 medali
15 VI 2013r II Edycja Podstawówka na Fali H2O 20 medali
trenerzy:Jarosław Szeremet
Tomasz Drozdowski
- Wyniki GRAND PRIX Łomży w pływaniu
- Zawody o Puchar Prezydenta Miasta Łomży
- Mistrzostwa Województwa w Koszykówce
- Chłopców Finał Igrzysk Grupy Zachodniej w Pływaniu
- XVI Mistrzostwa Szkoły w Pływaniu
II miejsce w Mistrzostwach Miasta Łomży w sztafetowych biegach przełajowych. III miejsce w Mistrzostwach Grupy Zachodniej w sztafetowych biegach przełajowych X miejsce w Finale Województwa Podlaskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych w składzie: Anita Bikowska klasa VI f, Joanna Dłużniewska klasa VI f, Julia Stanisławska klasa VI f, Natalia Klej klasa VI e, Aleksandra Cierpikowska klasa VI e,Anna Bugnacka klasa VIc, Anna Jastrzębska klasa VI a, Anita Szepelska klasa V e, Natalia Wiktorzak klasa V e, Wiktoria Nowacka klasa V f - opiekun: p. Barbara Rogińska, p. Ewa Jaworowska I miejsce w Mistrzostwach Miasta Łomży, w Czwórboju Lekkoatletycznym. I miejsce w Mistrzostwach Grupy Zachodniej w Czwórboju Lekkoatletycznym IV miejsce w finale Województwa Podlaskiego w Czwórboju Lekkoatletycznym - w składzie: Natalia Klej kl.VIe, Aleksandra Cierpikowska kl. VIe, Anna Jastrzębska kl. VI a, Julia Stanisławska kl.VIf, Wiktoria Nowacka kl.Vf, Anna Bugnacka kl.VIc - opiekun:p. Barbara Rogińska I miejsce w Mistrzostwach Miasta Łomży, w Trójboju Lekkoatletycznym klas IV - w składzie: Izabela Konopka, Joanna Krysiak, Gabriela Plona, Gabriela Lichomska, Paulina Popiołek, Joanna Farfułowicz, Karolina Wójcik -opiekun: p. Wiesława Zwierzyńska III miejsce - Czwartki Lekkoatletyczne Do finału Miejskiego zakwalifikowało się 19 dziewcząt w 29 konkurencjach; czterech chłopców w 8 konkurencjach. W finale ogólnopolskim Czwartków Lekkoatletycznych wystartowało 10 uczniów naszej szkoły: Natalia Klej - 300 m. klasa VIe, Anna Bugnacka - 300m. klasa VIc, Anna Jastrzębska - 60 m. klasa VIa, Wiktoria Nowacka - skok w dal klasa Vf, Joanna Krysiak - skok w dal, Gabryiela Plona - 60 m, Izabela Konopka - 300m., Patryk Łępicki - skok w dal klasa VIc, Szymon Mościcki - skok w dal i Krystian Wyszyński - piłeczka palantowa klasa IVd - opiekunowie: p.Barbara Rogińska,p. Wiesława Zwierzyńska, p. Katarzyna Aleksandrowicz, p. Karol Pieńkowski. I miejsce - w rozgrywkach miejskich o Puchar Prezydenta Miasta Łomża - opiekunowie :p. Barbara Rogińska i p.Dariusz Węgrowski I miejsce - III Ogólnopolski Turniej Koszykówki Chłopców I miejsce - Międzynarodowy XX Puchar Łomżyczki I miejsce - Międzynarodowa Mała Liga Żubrów Opiekun: p. Dariusz Węgrowski
Osiągnięcia pływackie
II miejsce drużynowo dziewczęta, IV miejsce drużynowo chłopcy- Mistrzostwa Szkół Podstawowych Grupy Zachodniej Województwa Podlaskiego w Pływaniu VIII miejsce drużynowo dziewcząt - Finał Województwa Podlaskiego w Pływaniu I miejsce drużynowo chłopcy i dziewczęta - „Podstawówka Na Fali H2O Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu 14 medali w trzech kategoriach wiekowych - Mistrzostwa Ostrowi Mazowieckiej w Pływaniu Oiekunowie :p.Jarosław Szeremet i p. Tomasz Drozdowski
II miejsce - Mistrzostwa Miasta Łomży w koszykówce chłopców III miejsce - Mistrzostwa grupy zachodniej w koszykówce chłopców II miejsce - finał województwa podlaskiego w koszykówce chłopców IV miejsce - Mistrzostwa grupy zachodniej w koszykówce chłopców I miejsce - Mistrzostwa Miasta Łomży w czwórboju lekkoatletycznym VI miejsce - Mistrzostwach grupy zachodniej w czwórboju lekkoatletycznym I miejsce - mistrzostwa miasta w sztafetowych biegach przełajowych. IV miejsce - Mistrzostwach grupy zachodniej w sztafetowych biegach przełajowych X miejsce - finał województwa podlaskiego w sztafetowych biegach przełajowych Opiekun: p. Karol Pieńkowski
·
I miejsce w III Ogólnopolskim Turnieju Minikoszykówki chłopców (XI.2011) · I miejsce w XX Międzynarodowym Turnieju Minikoszykówki Chłopców o Puchar Łomżyczki (XI.2011)| · I miejsce w IV Turnieju Mikołajkowymo Tytuł Burmistrza Pisza w Minikoszykówce Chłopców (XII. 2011)
III miejsce dziewcząt i II miejsce chłopców we współzawodnictwie sportowym szkół. · Adam Karwowski - kl. VI b - III miejsce w turnieju tenisowym w Warszawie, członek kadry narodowej tenisa ziemnego · III miejsce w Mistrzostwach Szkół Podstawowych Grupy Zachodniej w Minikoszykówce Chłopców · II miejsce w Turnieju Minikoszykówki Chłopców rocznik 1999 szkół im. Jana Pawła II · V miejsce w I Turnieju Minikoszykówki Chłopców Zima 2010 · V miejsce w Mistrzostwach Łomży Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej · III miejsce w Igrzyskach Województwa Podlaskiego Szkół Podstawowch w koszykówce chłopców w składzie: Tomasz Lubiecki VI f - najlepszy zawodnik w województwie, Kamil Nadolny VI d, Kamil Wiśniewski VI c, Robert Sitkowski VI c, Szymon Adamczyk VI e, Sylwester Gosk VI a, Rafał Lutostański VI e, Michał Jagielski VI b, Patryk Woźniak VI a, Norbert Bazydło VI b, Patryk Gubik V, Jakub Kitlasz V, Piotr Żuk V.
II miejsce w Mistrzostwach Miasta w Piłce Nożnej Chłopców, · II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Mistrzostwach Miasta,
IX miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Mistrzostwach Grupy.