2011/2012 rok - zostaliśmy finalistami Ogólnopolskiego Konkursu "Mam 6 lat" zorganizowanego przez MEN. Braliśmy udział w Forum Rodziny Szkół im. Jana Pawła II w Wilnie. Paulina Porowska zajęła I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Ojcu Świętym "Pielgrzymi szlak Jana Pawła II". Paulina Porowska została Mistrzem Ortografii Miasta Łomża. Zorganizowaliśmy wojewódzką konferencję pt.:"Wychowujmy wspólnie - Jan Paweł II nauczycielem życia".

2010/2011 rok - I miejsce w Łomży pod względem ilości laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. Osiagnęlismy najwyższy wynik wśród łomżyńskich podstwówek ze sprawdzianu zewnętrznego OKE.

czerwiec 2008 rok - zajęliśmy I miejsce w województwie pod względem ilości laureatów. Zdobyliśmy 9 tytułów laureata i 16 tytułów finalisty Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych.

maj 2006 rok - odznaczenie dyr. H.Gałąka przez Kapitułę Medalu "Przyjaciel Integracji"

listopad 2003 rok - zdobyliśmy tytuł "Szkoły z klasą" w ogólnopolskim konkursie Gazety Wyborczej przeprowadzonym pod patronatem prezydenta Aleksandera Kwaśniewskiego.

październik 2002 rok - dyr. Hanka Gałązka otrzymała wyróznienie w ogólnopolskim konkursie "Nauczyciel Roku 2002". Nagrodę wręczyła minister MENiS.

listopad 2000 rok - nasza szkoła została wytypowana do Nagrody Ministra I stopnia za dorobek i szeroki zakres działalności integracyjnej wykraczającej poza wschodnią granicę Polski.

17 listopad 2000 rok - Nagroda Ministra Edukacji Narodowej i Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski otrzymała dyr. Hanka Gałązka.