1. FILIP TOMASZ WIERZBOWSKI- KL. VI A - CZTEROKROTNY LAUREAT WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO (WKP)
- JĘZYKA POLSKIEGO - op. Renata Zaniewska
- JĘZYKA ANGIELSKIEGO - op. Magdalena Tabędzka, Aleksandra Dzielnicka
- MATEMATYKI - op. Hanna Poreda
- PRZYRODY - op. Joanna Nowińska
- FINALISTA WKP HISTORII - op. Beata Obrycka
- średnia ocen 6,0, wzorowe zachowanie
2. MICHAŁ GRZESIUK- KL.VI A - TRZYKROTNY LAUREAT WKP
- JĘZYKA POLSKIEGO - op. Renata Zaniewska
- JĘZYKA ANGIELSKIEGO - op. Magdalena Tabędzka ,Aleksandra Dzielnicka
- INFORMATYKI - op. Grażyna Kucharczyk
3. MIKOŁAJ RUSZCZYK - KL.VIA - TRZYKROTNY LAUREAT WKP
- JĘZYKA POLSKIEGO - op. Renata Zaniewska
- MATEMATYKI - op. Hanna Poreda
- PRZYRODY - op. Joanna Nowińska
4. PATRYK NIKONOWICZ - VIF - TRZYKROTNY LAUREAT WKP
- JĘZYKA POLSKIEGO - op. Katarzyna Koziatek
- MATEMATYKI - op. Anna Wysakowicz
- INFORMATYKI - op. Grażyna Kucharczyk
5. MAJA ZAMBRZYCKA - VID - DWUKROTNA LAUREATKA WKP
- JĘZYKA POLSKIEGO -op. Joanna Lewczuk
- JĘZYKA ANGIELSKIEGO - op. Elżbieta Mieczkowska
- FINALISTKA WKP MATEMATYKI op.Dorota Święczkowska
6. ANITA SZEPELSKA - VIE - DWUKROTNA LAUREATKA WKP
- JEZYKA POLSKIEGO - op. Wiesława Domalewska
- PRZYRODY - op. Joanna Nowińska
7. JAN KONSTANTY ZAREMBA - VIA - LAUREAT WKP
- JĘZYKA POLSKIEGO - op. Renata Zaniewska
- FINALISTA WKP MATEMATYKI - op. Hanna Poreda
8. MICHAŁ SZYMANOWSKI - VI A - LAUREAT WKP MATEMATYKI - op. Hanna Poreda
9. ADRIAN SANIEWSKI - VI E - LAUREAT WKP MATEMATYKI - op. Dorota Święczkowska
10. ELIZA MODZELEWSKA - VI F - LAUREATKA WKP MATEMATYKI - op. Anna Wysakowicz
11. JULIA BCZEWSKA - VIB - C - LAUREATKA WKP JĘZYKA POLSKIEGO - op. Dorota Żbikowska
12. AGATA ZUZANNA PROSTEK - VIB - LAUREATKA WKP JĘZYKA POLSKIEGO - op. Dorota Żbikowska
13. WIKTORIA SIEDLER - VI C - LAUREATKA WKP JĘZYKA POLSKIEGO - op. Mirosława Bieniecka
14. JULIA GŁĘBOCKA - VI A - LAUREATKA WKP JĘZYKA POLSKIEGO - op. Renata Zaniewska
15. JAKUB ROGOWSKI - VI A - LAUREAT WKP JĘZYKA POLSKIEGO - op. Renata Zaniewska
16. MAGDALENA SIKORSKA - VI A - LAUREATKA WKP JĘZYKA POLSKIEGO - op. Renata Zaniewska
17. NATALIA WIKTORZAK - VIE - LAUREATKA WKP Z PLASTYKI op. Marta Kisiel
18. CEZARY CHOIŃSKI - VI F - LAUREAT WKP Z PLASTYKI op. Marta Kisiel
19. ŁUKASZ GRONOSTAJSKI - VI A - FINALISTA WKP JĘZYKA POLSKIEGO - op. Renata Zaniewska
20. KAROL STASIK - VIA - FINALISTA WKP JĘZYKA POLSKIEGO - op. Renata Zaniewska
21. JOANNA POGROSZEWSKA - VI F - FINALISTA WKP JĘZYKA POLSKIEGO - op. Katarzyna Koziatek
22. ALBERT KALINOWSKI - VI E - FINALISTA WKP MATEMATYKI - op. Dorota Święczkowskka