RADA RODZICÓW

Składka na Radę Rodziców
przy Szkole Podstawowej nr 10 w Łomży ul. Niemcewicza 17, 18-400 Łomża
nr konta PKO BP 82 1020 1332 0000 1102 1206 2560
Wpłaty z dopiskiem w tytule  - Imię i nazwisko dziecka, klasa

Drodzy Rodzice!
Zachęcamy do dzielenia się z nami wszelkimi sugestiami, wskazówkami, pomysłami, uwagami. Wszystkie informacje prosimy przesyłać na nasz adres e-mail. Pozostajemy do dyspozycji.

Drodzy Rodzice klas pierwszych... / Jak rozkochać dziecko w książkach?

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Na podstawie ustawy z dnia 10 maja 2018r o Ochronie Danych Osobowych informuję Pana/Panią, że Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 10 im. Jana Pawła II w Łomży jest administratorem danych osobowych uczniów szkoły. Administrator  danych  osobowych  zbiera  i  przetwarza  dane  osobowe  Pana/Pani  dziecka  i członków  jego  rodziny pozostających we wspólnym gospodarstwie domowym w zakresie dydaktyczno-wychowawczej i opiekuńczej działalności szkoły. Informuję,  że  przysługuje Panu/Pani  prawo  do wglądu  do  zebranych  danych  oraz  uzupełnienie, uaktualnienie  lub  sprostowanie  w  razie  stwierdzenia,  że  dane  są  niekompletne,  nieaktualne  lub nieprawdziwe. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych, do jej wycofania w zakresie nie podlegającym prawu o Systemie Oświaty. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,  gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO. Jednocześnie zapewniam, że Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 10 im. Jana Pawła II w Łomży jako administrator danych dołoży wszelkich starań, aby dane były zbierane, przetwarzane  i chronione zgodnie z prawem.

Zgodnie z art. 154 w/w Ustawy informuję, że w naszej placówce funkcjonuje monitoring szkolny z rejestracją obrazu którego celem jest:

- zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego oraz ochrony osób i mienia w budynku szkoły, a także na terenie do niego przyległym ,

- prewencyjne obserwowanie i rejestrowanie obrazu zdarzeń w obiekcie szkoły oraz terenie do niego przyległym .