Tradycyjne  w maju odbywa się w naszej szkole rozstrzygnięcie konkursu „Mistrz Ortografii  klas II i III”. W tym roku teksty,  z którymi zmagali się uczniowie  klas II przygotowała  p.Barbara Nowakowska, a dla klas III p.Edyta Dembska. 16 maja pisaliśmy pierwsze dyktando. Drugie dyktando klasy III napisały 18.05, zaś klasy II 19.05. Po uważnym sprawdzeniu prac pod okiem komisji w składzie: E. Dembska, M. Domaszewska,  M. Góralczyk , I. Koczyńska, B. Nowakowska, B. Zysk i A. Żelazna wyłoniono najlepszych.

W klasach drugich tytuł Mistrza Ortografii zdobyli:

  1.   Julia Nadolna kl.II i   -   wych.  p. I. Czerniawska
  2.   Justyn Korbel  kl. II C  - wych.p. J. Kirejczyk
  3.   Zuzanna Krassowska  kl. II d – wych. p. B. Zysk     

W klasach trzecich tytuł Mistrza Ortografii zdobyli:

  1. Liwia Litwińczyk kl. III c     -    wych. L. Obiedzińska
  2. Bartosz Archacki  kl. III g    -   wych. I. Węgrowska
  3. Wiktoria Sokołowska kl. III d – wych. A. Gronwald
    Zuzanna Wysocka kl. III d  - wych. A. Gronwald

Zwycięzcy  otrzymają upominki na uroczystości zakończenia roku szkolnego.

 Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy  !   

 E. Dembska, B. Nowakowska

 

Back to Top