Społeczność szkolna aktywnie włączyła się w obchody  Światowego Dzienia Świadomości Autyzmu. Głównym przesłaniem tego dnia jest podnoszenie świadomości społecznej na temat autyzmu, zaś motywem obchodów jest kolor niebieski. Z tej  okazji nauczyciele przeprowadzili w klasach prelekcje na temat tego zaburzenia. Wykonano tematyczne gazetki ścienne, uczniowie z klasy I b wręczali nauczycielom oraz  kolegom i koleżankom niebieskie serduszka. Wszyscy ubraliśmy się na niebiesko. Grupa uczniów, rodziców i nauczycieli uczestniczyła w niebieskiej paradzie, zorganizowanej przez Fundację Dr Otis. Siedmioro uczniów, którzy wykonali prace plastyczne na temat „Niebieska dłoń dla mojego przyjaciela” otrzymało nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy.

TAK DLA AUTYZMU!