2012 p o raz 5 odbył się Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Big Bit . W tym roku obowiązywał repertuar dwóch doskonale znanych wokalistek - Maryli Rodowicz i Majki Jeżowskiej. Spośród kilkudziesięciu przebojów trzeba było wybrać te, które pasowały tematyką i charakterem do wykonawców. Naszą szkołę reprezentowała liczna grupa, którą przygotowała pani Agata Durzyńska: Maja Łukianiuk II E, Kamila Dymek I E, Zofia Borkowska - IV C , Joanna Dłużniewska, Mateusz Krakowiecki, Marika Mocarska, Paulina Porowska, zespół Tutti w składzie: Joanna Dłużniewski, Magda Węgrowska, Klaudia Mieczkowska, Anna Obrycka, Magdalena Dulewicz, Ewelina Narewska, Paulina Porowska, Patrycja Wierzbowska. Udało nam się wyśpiewać:

W kategorii klas I- III
I miejsce - Laura Narolewska III C (reprezentująca ROK w Łomży)
Wyróżnienie:
Maja Łukianiuk II E