Dnia 28 marca w Szkole Podstawowej nr 4 odbyła się IX edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Łomży pod hasłem "Łomża -moja mała Ojczyzna". Konkurs ten adresowany jest do uczniów kl. III . Szkoły łomżyńskie reprezentowało 15 najlepszych trzecioklasistów.
Reprezentację naszej szkoły stanowili uczniowie:

• Kacper Czerwiński kl. IIIa (wych. E. Dembska, M. Listowska)
  • Patrycja Mocarska kl. III d ( wych. B. Zysk)
  • Jakub Wierzbowski kl. III e ( wych. D. Zawadzka),

którzy wcześniej wykazali się największą wiedzą o Łomży osiągając wysokie wyniki na etapie szkolnym.
Finał konkursu polegał na rozwiązaniu w ciągu 45 min. przygotowanego przez organizatorów testu. Cieszy nas bardzo, że I miejsce wywalczył uczeń reprezentujący naszą szkołę Kacper Czerwiński kl. IIIa, a Jakub Wierzbowski kl. III e otrzymał wyróżnienie. Do międzyszkolnego etapu konkursu uczniów przygotowała p. E. Dembska. Cieszymy się z sukcesów i gratulujemy!