UROCZYSTE SPOTKANIE

9 maja 2019r.

Zaledwie dwa miesiące temu zakończyły się wojewódzkie konkursy przedmiotowe, w  których wzięli udział uczniowie naszej szkoły i odnieśli ogromne sukcesy. Po oficjalnym podsumowaniu  w Białymstoku, przyszedł czas na kameralne spotkanie laureatów, przygotowujących ich nauczycieli i szanownej dyrekcji.

Podczas tej uroczystości Pan dyrektor Lech Sobociński wygłosił krótkie przemówienie, w którym ponownie pogratulował nam i przygotowującym nas nauczycielom.  Następnie w ramach podziękowań każda z pań otrzymała piękną, czerwoną różę. W powietrzu czuć było wzruszenie, nie tylko z powodu sukcesów naszych uczniów, ale również dlatego, że wszyscy laureaci opuszczają w tym roku szkołę podstawową i gimnazjum. Mimo tego, spotkanie przebiegło w radosnej i beztroskiej atmosferze. Rozmowom z nauczycielami towarzyszył słodki poczęstunek i pyszna pizza. Bardzo miło było spędzić czas z osobami, którym my - laureaci tak wiele zawdzięczamy. Gdyby nie nauczyciele i dyrekcja, dużo ciężej byłoby nam osiągnąć tak spektakularne sukcesy.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku wielu innym uczniom naszej szkoły uda się zdobyć zaszczytny tytuł laureata wojewódzkich konkursów przedmiotowych.

                                                                                                                     Natalia Bieniek, kl. VIII d

Back to Top