5 marca 2019 r.  po raz IV ruszyła Miejska Giełda Szkół Ponadpodstawowych pod honorowym patronatem Mariusza Chrzanowskiego Prezydenta Miasta Łomża . Licea, technika, szkoły branżowe z  Łomży i okolic oraz  Cech Rzemiosł Różnych , przedstawiały  ofertę swojej  szkoły.

 Po raz kolejny, uczniowie klas ósmych i klas trzecich gimnazjalnych,  brali udział w tym wydarzeniu  szukając pomysłu na   swoją dalszą edukację.

Dzięki giełdzie zorganizowanej przez ŁCRE w Łomży, w trakcie prezentacji, pokazów i spotkań na stoiskach ,  uczniowie mieli możliwość poznać  ofertę poszczególnych szkół. Niezdecydowani mogli skorzystać z fachowej pomocy doradców zawodowych.

Te spotkanie miało dać odpowiedź na nurtujące pytania uczniów , poznać tajniki wybieranego  przez siebie kierunku, miało odpowiedzieć uczniom na pytanie, jaką drogą iść by szczyty zdobywać?

Opracowała: Zofia Rusiłowicz - Kleczyńska

Back to Top