Z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski wierszy patriotycznych. Wzięli w nim udział  uczniowie klas II. Wszyscy uczestnicy byli wspaniale przygotowani. Komisja w składzie Alicja Żelazna, Hanna Dziubińska i Anna Dydkowska miała trudny wybór. Ostatecznie I miejsce zajęła Gabriela Bagińska z klasy IIc, II miejsce zajęła Weronika Mogielnicka z klasy IIa, III miejsce zajął Aleksander Fronc z klasy IIf. Komisja przyznała również dwa wyróżnienia. Otrzymali je Urszula Kuczewska klasa IIb i Kacper Kowalczyk klasa IIb.  Atmosfera konkursu była wzniosła. Był to doskonały czas uczczenia Narodowego Święta Niepodległości. Gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Małgorzata Domaszewska