Czerwiec niesie nam wakacje, a wakacje to atrakcje - czasem nawet ciut szaleństwa lecz... w granicach bezpieczeństwa! Taką naukę przekazali swoim gościom wychowankowie świetlicy. We wtorek 19 czerwca wystawione zostało przedstawienie zatytułowane „Bezpiecznie bawimy się latem”. Uczniowie śpiewając piosenki i recytując wiersze, witali nadchodzące lato i przypominali zasady bezpiecznej zabawy w czasie wakacji. Przestrzegali przed nieodpowiedzialnym zachowaniem nad wodą, w lesie i w górach, doradzili jak chronić się przed słońcem i bezpiecznie jeździć rowerem. Bardzo się cieszymy, że odwiedzili nas uczniowie klasy III C wraz z wychowawczynią, dzieci z oddziałów przedszkolnych
z wychowawczyniami oraz rodzice i dziadkowie. Młodzi artyści pracowali pod kierunkiem pani Anny Dytkowskiej, długo i sumiennie przygotowywali się do występu, brali udział w próbach, przygotowali dekoracje.

Za nami rok pełen nauki i pracy. Witamy lato i życzymy wszystkim wspaniałych, bezpiecznych wakacji!

Back to Top