KONKURS  RECYTATORSKI  POEZJI  ADAMA  MICKIEWICZA

             5 grudnia 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 7  odbył się  I Międzyszkolny Konkurs Poezji Adama Mickiewicza. Zebrali się na nim utalentowani uczniowie z łomżyńskich szkół podstawowych i ze Szkoły Podstawowej w Jedwabnem. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Alicja Kneć z klasy VII c, Natalia Bieniek i Julia Krajewska z klasy VII d przygotowane przez panią Dorotę Żbikowską.

            Każdy uczestnik dał z siebie wszystko, starał się zaprezentować jak najlepiej, jednak jury musiało wybrać troje najlepszych recytatorów. Jednym z nich okazała się uczennica z naszej szkoły. Komisja doceniła interpretację wiersza pt. „Śmierć pułkownika” w wykonaniu Natalii Bieniek z klasy VII d i przyznała  jej III miejsce. Mamy powód do dumy. Gratulujemy koleżance i życzymy kolejnych sukcesów.

                                                                                              Julia Krajewska, klasa VII d

 

 

 

 

 

 

 

Back to Top