Minął drugi dzień egzaminu ósmoklasisty. Dzisiaj nasi uczniowie zmagali się z królową nauk – matematyką. We wtorek zmierzyli się z arkuszem z języka polskiego, który w tym roku wymagał znajomości „Balladyny”. Uczniowie musieli także napisać rozprawkę lub opowiadanie. W czwartek odbędzie się już ostatni dzień egzaminów. Na uczniów dwunastu klas ósmych będą czekały arkusze z języków obcych. W przeważającej większości młodzież wybrała język angielski. Na wielu twarzach gościł dziś uśmiech. Uczniowie czuli się pewnie i bezpiecznie, ponieważ nad przebiegiem czuwały komisje oraz Panie Dyrektor. Atmosfera była bardzo życzliwa, dzięki czemu stres zdających był mniejszy.

     Na wyniki swoich zmagań uczniowie będą musieli poczekać do lipca, jednak w opinii wielu egzamin z języka polskiego i matematyki nie był trudny. Wszystkim zdającym życzymy powodzenia na czwartkowym teście.

     Wyniki egzaminów dostepne będą po zalogowaniu już 3 lipca. Odbiór zaświadczeń w szkole 6 lipca 2023 r.

Back to Top