Po raz pierwszy w historii naszej szkoły odbył się Szkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej.
11 maja 2023 roku przedstawiciele klas 1-3 rywalizowali o pierwszy tytuł laureata pięknego wokalu. Wszystkich powitała Pani Dyrektor Jadwiga Kirejczyk i życzyła sukcesów. Organizatorzy i jury nie spodziewali się tak wysokiego poziomu. Rodzice dzielnie wspierali 17 wykonawców. O wynikach zaważyły detale,np.: dobór repertuaru do możliwości głosowych, interpretacja (energia, dykcja). Nagrody ufundowała Rada Rodziców. Piękną dekorację wykonała pani Ewa Zalewska, nagłośnienie przygotował pan Dariusz Milewski. Nad całością czuwała Agata Durzyńska.

Podziękowania należą się młodym konferansjerkom:
Anieli Narolewskiej i Lenie Biedrzyckiej z klasy 5 C. Za pomoc i pracę w jury dziękuję pani Teodozji Kuleszy.

Największe podziękowania kieruję do uczestników, Rodziców i wychowawców.

Wyniki:

1. Emilia Bachanek 2 G

2. Zofia Chrapowicz 2 C

3. Julia Gwara 3 F

Wyróżnienie: Chylińska Lena

Gratulujemy! Zapraszamy za rok!

Agata Durzyńska - n-l muzyki