dr21.jpg

27 kwietnia to w naszej szkole szczególny czas,
w którym świętujemy Dzień Radości ze Św. Janem Pawłem II.
W sposób szczególny klasy VI uczciły 9. rocznicę
nadania patronowi tytułu Świętego.
Uczniowie zebrali się w sali gimnastycznej i zaprezentowali swoje umiejętności i wiedzę w wielu konkurencjach, m. in.  sprawdzianie wiedzy o patronie, zadaniach sportowych, a nawet  popisali się dokonaniami kulinarnymi i upiekli ciasto.
W trakcie świętowania nie zabrakło także akcentu muzycznego. Uczniowie popisali się znajomością ulubionych pieśni papieża, np: „Barki” czy utworu „Moje miasto Wadowice”.

Wszystko przebiegało w miłej i życzliwej atmosferze. Klimat wydarzenia podkreślał integrację całej społeczności szkolnej, ponieważ w spotkaniu brali udział uczniowie, wychowawcy oraz rodzice.
Wspólnie poszliśmy za słowami Jana Pawła II: „Potrzebujemy prawdy, by budować dobre relacje” i to się nam udało.
Emanując radością i życzliwością, po raz kolejny pokazaliśmy,
że potrafimy być wspólnotą.
            Nad przebiegiem uroczystości czuwała pani dyrektor Renata Zaniewska, która zarażała swoim zapałem, entuzjazmem i  nadała imprezie wyjątkowy charakter. Swoją obecnością zaszczyciła zebranych również pani dyrektor Jadwiga Kirejczyk, życząc udanej i owocnej zabawy.

dr11.jpg