4 kwietnia w naszej szkole odbył się apel z okazji Świąt Wielkanocnych. Program artystyczny został przygotowany przez uczniów klasy Ia i Ic pod kierunkiem Pani Marzeny Biaduń i Pani Beaty Krystowczyk. Barwne dekoracje oraz stół wielkanocny wprowadzały w nastrój Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Wiersze i piosenki w wykonaniu uczniów przybliżyły wszystkim piękne polskie symbole i tradycje związane ze Świętami Wielkanocnymi. Występ został zwieńczony tańcem dziewcząt z kolorowymi wstążkami.

Podczas apelu rozstrzygnięto konkurs na „Najpiękniejszą Ozdobę Wielkanocną”. Pani Dyrektor Jadwiga Kirejczyk wręczyła nagrody i dyplomy zwycięzcom, którzy wykazali się kreatywnością i estetyką w wykonaniu prac.

Wyniki konkursu:
I miejsce - Bartek Kozłowski ID
II miejsce - Kinga Dąbrowska IF
III miejsce - Niedenco Chiril IIIF
Wyróżnienia:
- Amelia Kozłowska 0C
- Elliemae Truszkowska 0B
- Oliwia Ormanowska 0D
- Iga Pruszko 0A
- Hubert Nasiadka ID

Na zakończenie apelu Pani Dyrektor Jadwiga Kirejczyk życzyła wszystkim radosnych Świąt Wielkanocnych, spędzonych w gronie rodziny, pełnych miłości i nadziei.

Zapraszamy do fotogalerii: