łuki_11.jpeg

20 października 2021 roku w Augustowie odbył się  finał  wojewódzki  Igrzysk Młodzieży Szkolnej
w sztafetowych biegach przełajowych. Na starcie stanęło dwadzieścia drużyn z województwa podlaskiego w kategorii dziewcząt i chłopców. Biegi sztafetowe są bardzo wymagające, bowiem na efekt końcowy ciężko pracuje każdy członek zespołu.

Dziewczęta z naszej szkoły, w składzie: Antosiuk Patrycja kl. VII i, Balicka Zuzanna kl. VIII h, Krajewska Zuzanna kl. VIII i, Galińska Aniela kl. VIII g, Wierzbowska Julia kl. VIII h, Bałdyga Sandra kl. VIII d, Sawicka Martyna kl. VIII d zajęły III miejsce. Opiekunem dziewcząt była Barbara Rogińska.
Chłopcy z naszej szkoły, w składzie: Pachucki Szymon kl. VIII a, Pachucki Marcel kl. VIII a, Polkowski Aleksander kl. VIII c, Cekała Marcel kl. VIII d, Parzych Miłosz kl. VIII f, Gruszfeld Konrad kl. VIII i, Pałubiński Antek kl. VII f zajęli II miejsce. Opiekunem chłopców był Andrzej Łukianiuk.

łuki12.jpg   łuki13.jpg