Dnia 14 maja 2019 roku w siedzibie ŁCRE w Łomży odbył się VI Quiz Zawodoznawczy dla klas VII. Konkurs miał na celu rozpowszechnienie wśród młodzieży tematyki edukacyjno – zawodowej, zapoznanie  z możliwościami dalszego kształcenia, uświadomienie konieczności planowania własnej przyszłości oraz sprawdzenie stopnia znajomości zawodów funkcjonujących obecnie i w przeszłości na rynku pracy.

W rywalizacji wzięło udział 9 drużyn ze szkół łomżyńskich i okolicznych. Na VI Quiz złożyły się 4 rundy: uczniowie losowali z 50 pytań zawodoznawczych, rozwiązywali krzyżówkę uzupełniając ją o nazwy zawodów, mierzyli się z kalamburami oraz układali puzzle. Każda konkurencja była oceniana przez jury, które składało się z doradców zawodowych.

Nasz szkolny zespół z klasy VII E w składzie: Chojnowska Natalia, Frąckiewicz Martyna oraz Łępicka Katarzyna zdobył  III miejsce. GRATULUJEMY!

                                           Jolanta Grabowska

Back to Top