2 czerwca 2014 r. z okazji Dnia Dziecka odbył się turniej sportowy klas 0 – I. Tym razem to uczniowie klas II i III kibicowali młodszym koleżankom i kolegom podczas ich zmagań w różnych konkurencjach. Zawodnicy musieli wykazać się dobrą sprawnością fizyczną: szybkością, skocznością, zwinnością. Pięcio- i sześciolatki rywalizowały w trzech konkurencjach, a  uczniowie klas I w  pięciu.  W ostatniej zabawie wspólnie z dziećmi startowali rodzice. W przerwach pomiędzy poszczególnymi konkurencjami swoje umiejętności taneczne prezentowali uczniowie klasy II f i klasy III c trenujący pod kierunkiem p. Jacka Baczewskiego, a umiejętności wokalne Kamila Dymek z kl. III f i Kacper Kuczyński z kl. IIIa. Zawody prowadziła pani dyrektor Jadwiga Kirejczyk. Zmagania zawodników obserwował również pan dyrektor Leszek Sobociński, który na koniec wręczył drużynom pamiątkowe dyplomy i nagrody ufundowane przez sponsorów: Hurtownię Spożywczą "Omega" (p. Małgorzata Konopka), firmę "Domax" (p. Stanisław Długozima), firma "Pryma" (p. Hanna i Krzysztof Gosk), Oddział Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków (p. Teresa Gołębiewska) i Urząd Miasta Łomża.

Tak spędzony Dzień Dziecka dostarczył wszystkich niezapomnianych wrażeń. L.Obiedzińska

Back to Top