8 stycznia 2014 roku wszyscy uczniowie klas I – III wspaniale wspominają. To był wieczór pełen zabawy na KARNAWAŁOWYM SZKOLNYM BALU.

W klasie I A spotkanie rozpoczęło się od przedstawienia pt. ,, Jak karnawał, to karnawał”, na które zaprosiliśmy Rodziców. Nasz teatrzyk opowiadał o różnych gościach, którzy pojawili się na balu w klasie. Mile byli widziani: grzyby, krasnale, kwiaty, bałwan, a nawet strażak i kominiarz. Tylko niemili goście: Nuda, Psota i Kłótnia najpierw musiały się zmienić, aby zostać w klasie na balu. Pomógł im w tym Nowy Rok. A później w tanecznym rytmie polki wszyscy mogli bawić się zgodnie i wesoło.

Piękne stroje do przedstawienia pomogli przygotować rodzice. Uczniowie zaś wspaniale odegrali swoje role za co otrzymali gromkie oklaski. Po takim początku wszyscy razem- dzieci i rodzice udali się do sali gdzie odbywał się szkolny bal i wspólnie wesoło bawili się.

Renata Opyrchał