13 czerwca 2014 r. w naszej szkole pojawili się bardzo mili Goście. Odwiedziły nas "sześciolatki" z Przedszkola Publicznego nr 14 wraz z Paniami Wychowawczyniami i Opiekunkami.Spotkanie w klasie przygotowałyEdyta Dembska i Małgorzata Listowska wraz ze swoimi wychowankami z klasy II a. Młodsi koledzy z przedszkola, w towarzystwie uczniów,miło spędzili czas na wspólnych zabawach. Dzieci miały okazję przymierzyć tornister, usiąść w ławkach, a nawet pisać literki kredą po tablicy. Wzięły udział w "mini konkursie" związanym  z przyborami szkolnymi oraz bezbłędnie rozwiązywały zagadki czytane przez starszych kolegów. Z zaciekawieniem obejrzały krótki  film pt. "Piłka" i chętnie rozmawiały na temat bezpiecznej zabawy. Podczas spaceru po szkole zajrzeli do sal komputerowych, sali gimnastycznej oraz na basen. Na zakończenie spotkania wszyscy zostali obdarowani słodkim upominkiem.Mamy nadzieję, że dzięki tej wizycie, przekonały się na własne oczy, że w szkole jest bezpiecznie, miło i ciekawie, bez lęku przekroczą szkolne mury i poznają w niej nowych kolegów. A więc DO ZOBACZENIA W SZKOLE!              E. Dembska, Małgorzata Listowska

Back to Top