4 czerwca 2013r. o godzinie 12.00 w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym odbyła się Gala Finałowa V edycji Diecezjalnego Konkursu „Święci i bohaterowie Ziemi Łomżyńskiej”, który w tym roku przebiegał pod hasłem: „Miłość rodzi dobro”.

W czasie trwania uroczystości uczniowie i ich opiekunowie niejednokrotnie mieli zaszczyt wysłuchać pieśni w wykonaniu zespołu „Soli Deo”. Zostały również odczytane najciekawsze utwory poetyckie zgłoszone do konkursu. Nad całą uroczystością bacznie czuwała pani dyrektor Bożena Śliwowska.

Na początku zostały wręczone nagrody w konkursie plastycznym. Najpierw uczniom szkół podstawowych, następnie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Później nagrody otrzymali uczniowie startujący w konkursie multimedialnym. Na końcu nagrody dostali uczestnicy konkursku literackiego. Nasza szkoła z pewnością może być dumna z dwóch uczennic klasy VIa: Patrycji Chrzanowskiej, która zdobyła II miejsce w konkursie multimedialnym oraz Magdaleny Sikorskiej, która zajęła II miejsce w konkursie literackim. Nie odniosłyby one tak dużego sukcesu, gdyby nie czujna opieka nauczyciela religii- pani Agnieszki Matukin.

Magda Sikorska kl. VI A

 

Back to Top