W czwartek 16.05.13r. o godzinie 16.30 wielu uczniów Szkoły Podstawowej nr 10 im. Jana Pawła II w Łomży udało się do Regionalnego Ośrodka Kultury na uroczystość rozdania nagród w konkursie "Animals 2013 im. Krzysztofa Choińskiego". Jak się okazało, dzieci z naszej szkoły bardzo się postarały.

Przed ogłoszeniem wyników czas umiliła nam pani z leśniczówki, która tłumaczyła, jak poprawnie zawiesić na drzewie budkę lęgową czy karmnik. Jedna z pań pokazała nam różne gatunki ptaków. Bardzo ładnie zaprezentowały się też dzieci z Przedszkola Publicznego nr 15 w Łomży. W ich wykonaniu obejrzeliśmy takie tańce, jak: cha-cha, walc czy gan-gnam style. Mogliśmy też podziwiać przygotowane przez nie przedstawienie. Uroczystość bardzo się udała. Jednak najwięcej emocji dostarczyło nam wręczenie nagród i wyróżnień. Okazało się, że obiecaną wycieczkę dla klasy, która zgłosiła najwięcej prac na konkurs wygrała kl. IV B z naszej szkoły, natomiast indywidualnie zdobyliśmy aż 11! nagród.

Oto nasi nagrodzeni uczniowie:
a) W KATEGORII FUNKCJONALNY KARMNIK DLA PTAKÓW:
I MIEJSCE- Jakub Dąbkowski, klasa V c
II MIEJSCE - Mateusz Kropiewnicki, klasa IV b
III MIEJSCE - Nikola Bagińska, klasa V f

b) W KATEGORII FUNKCJONALNA BUDKA LĘGOWA:
I MIEJSCE- Dawid Kowalewski, klasa IV b
II MIEJSCE - Adam Gosk, klasa V a
III MIEJSCE - Aleksandra Klemczak, klasa IV b

c) WYRÓŻNIENIA SPECJALNE:
Konrad Nawrotek, kl. V d
Wiktoria Kruszewska, kl. IV b
Krystian Miliszewski, kl. IV b
Natalia Konopka, kl. IV b
Justyna Wysk i Laura Bednarska, kl. IV d

Jak widać ten dzień dla wielu z nas okazał się szczęśliwy, bo razem odnieśliśmy duży sukces. Mamy nadzieję, że powtórzymy go w następnym roku! Wszystkim nagrodzonym GRATULUJEMY.

Natalia Konopka, kl. IV b

 

Back to Top