27 kwietnia 2013 roku w Sali Papieskiej naszej szkoły odbyło się spotkanie z przedstawicielami Banku PKO BP: panią M. Wądołowską i panią D. Kamińską. Uczestniczyli w nim uczniowie klas I - V, którzy w marcu założyli internetowe konta SKO. Celem spotkania było rozstrzygnięcie konkursu i rozlosowanie 7 nagród wśród nowych członków Szkolnej Kasy Oszczędności, posiadaczy Konta dla Ucznia. Na początku pani dyrektor J. Kirejczyk wszystkich serdecznie powitała. Potem nastąpił oczekiwany moment losowania. Pierwszą nagrodę - ogromnego misia - otrzymał uczeń klasy II b Patryk Rytel. Następnie rozlosowano jeszcze 6 nagród rzeczowych. Szczęśliwcami okazali się: Jakub Chojnowski (kl. IIb), Hubert Modzelewski (kl.IIc), Weronika Kalinowska (kl. IIf), Aleksandra Żebrowska (kl. IIf), Sebastian Matulewicz (kl. IIIa) i Weronika Jankowska (kl. IVa).Gratulujemy! Pozostali uczestnicy spotkania również otrzymali pamiątkowe gadżety. Wszystkie nagrody ufundował Bank PKO BP. Z achęcamy wszystkich uczniów klas I - V do założenia w banku Konta dla Ucznia i systematycznego oszczędzania.

Opiekun SKO
L. Obiedzińska