Turniej Sportowy kl. I

    29 maja w naszej szkole odbył się turniej sportowy dla klas I i oddziałów przedszkolnych z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. 

    Uczniowie rywalizowali w czterech konkurencjach, a ostatnia z nich wymagała współpracy z rodzicami. Rywalizację umiliły nam dwa występy artystyczne. Po pierwszej konkurencji uczniowie klasy IIE zaprezentowali nam układ taneczny do utworu "Bratnie dusze" Cleo i Dawida Kwiatkowskiego. Z kolei w przerwie przed trzecią konkurencją, dzieci z klasy IIC zaśpiewały piosenkę "Dzień Dziecka". Okazało się, że jest ona dobrze znana przez naszych uczniów i po chwili wszyscy uczestnicy tańczyli i głośno śpiewali! Wspólnie bawiliśmy się wspaniale! Na zakończenie turnieju dzieci miały okazję spotkać się z niespodziewanym gościem – misiem Smajlusiem, z którym zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie. 

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za wspaniałą zabawę! 

Back to Top