XV Sejmik Samorządów Uczniowskich

    Dnia 28. 05. 2024 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Łomży odbył się XV Sejmik Samorządów Uczniowskich o tematyce ,,Świadomi zagrożeń nie złapiemy się w niebezpieczną sieć”.

    Spotkanie zaczęło się od wystąpienia Pani Dyrektor Krystyny Kamińskiej. Następnie uczniowie tej szkoły przedstawili swoje talenty artystyczne, śpiewając i tańcząc. Później zaś odbyły się prezentacje uczniów z łomżyńskich szkół podstawowych, w których pokazali, jakie zagrożenia mogą czyhać w Internecie. Naszą szkołę reprezentowali Zofia Chludzińska i Jakub Cwalina z kl. 8B wraz z opiekunem p. Katarzyną Tyborowską.

    Ostatnim punktem Sejmiku były warsztaty mające na celu nauczyć młodzież, jak bezpiecznie i mądrze korzystać z zasobów Internetu. Warsztaty poprowadziła p. Anna Borawska.

Spotkanie młodzieży było umilone słodkim poczęstunkiem.

Amelia Wojsz kl. 8B

Back to Top