W dniu 15.04.2010r. w Kościele pw. Krzyża Świętego dyrekcja, nauczyciele, rodzice i uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Mszy Św. odprawianej w intencji śp. Lecha Kaczyńskiego - Prezydenta Rzeczypospolitej, jego małżonki Marii oraz wszystkich osób poległych w katastrofie samolotu pod Smoleńskiem. W dniu 10 kwietnia 2010 r. w Katedrze Łomżyńskiej uczestniczyliśmy w uroczystej Mszy Św. odprawianej w intencji śp. Lecha Kaczyńskiego Prezydenta Najjaśniejszej Rzeczypospolitej, jego małżonki Marii Kaczyńskiej, Ryszarda Kaczorowskiego ostatniego Prezydenta Polski na uchodźstwie oraz wszystkich poległych w katastrofie samolotu w Smoleńsku. Natomiast 11 kwietnia 2010 r. braliśmy udział w uroczystej Mszy św. w kościele Miłosierdzia Bożego z okazji 70 rocznicy Mordu Katyńskiego. Modliliśmy się także za Prezydenta Polski - Lecha Kaczyńskiego i innych poległych w katastrofie samolotu w Smoleńsku.

Back to Top