Paulina Porowska zajęła I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Ojcu Świętym "Pielgrzymi szlak Jana Pawła II"- III Pielgrzymka Papieża do Ojczyzny, który odbył się 16 maja 2012 roku w Lublinie. Hasłem przewodnim konkursu były słowa wypowiedziane na Westerplatte 12 czerwca 1987 roku przez błogosławionego Jana Pawła II "Przyszłość Polski zależy od Was i musi od was zależeć". W finale uczestniczyło 28 uczniów wyłonionych podczas eliminacji regionalnych. Uczestnicy konkursu musieli się zmierzyć z niełatwym testem, którego zadania dotyczyły III pielgrzymki Jana Pawła II do Polski. Naszą szkołę w Lublinie razem z Pauliną reprezentował Bartosz Rainka. Zarówno do etapu regionalnego jak i ogólnopolskiego przygotowywała ich pani Elżbieta Zaremba. Gratulujemy Paulinie i cieszymy się, że uczennica "Dziesiątki" rozsławia w Polsce imię naszej szkoły i miasta Łomża. Renata Zaniewska

Back to Top