Całe dwie godziny zajęły prezentacje utalentowanych uczniów naszej szkoły podczas Koncertu Talentów, który odbył się w poniedziałek 25 VI 2012 r. Liczna widownia gorąco przyjmowała każdego wykonawcę. Nikt nie mógł narzekać na nudę. Program występów był bardzo zróżnicowany. Usłyszeliśmy wokalistów w przebojowych piosenkach (Kamilę Dymek, Maję Łukianiuk, Laurę Narolewską, Weronikę Wierciszewską, Joannę Krysiak, Wiktorię Perzanowską, Mateusza Krakowieckiego, Marikę Mocarską, Joannę Dłużniewską, Paulinę Porowską), zespół Tutti (Patrycja Wszeborowska, Paulina Porowska, Ewelina Nawrocka, Anna Obrycka, Magdalena Dulewicz, Magda Węgrowska, Joanna Dłużniewska) w trzygłosowej wersji piosenki Maryli Rodowicz „Sing, sing'. Chór szkolny zaprezentował pieśni dwu i trzygłosowe, a zakończył koncert przebojem Skaldów 'Wiosna. Piosenki przeplatane były grą instrumentalistów: gitara (Alicja Maciejewska), akordeon (Monika Kościelecka, Patryk Mariak), pianino (Konrad Nawrotek), trąbka (Jakub Zalewski), keyboard (Maciej Banach), saksofon (Michał Grzesiuk). Temperatura na widowni wyraźnie wzrastała podczas popisów tanecznych: uczniów klasy IIIB, których zobaczyliśmy w wiązance tańców ludowych i pięknych strojach, Ani Franciszkowicz w układzie hip-hopowym, oraz grupy wysportowanych i gibkich dziewcząt z zespołu „Zumbianki. Nie wszyscy chętni mogli się zaprezentować - ograniczał nas czas a także kłopoty ze sprzętem nagłaśniającym, który w przeciwieństwie do artystów - zawiódł. Koncert to efekt wieloletniej, żmudnej pracy uczniów i ich opiekunów. Życzymy im dalszej wytrwałości aby mogli cieszyć nasze uszy i oczy. Agata DurzyńskaBack to Top