22 marca odbył się szkolny konkurs recytatorski poezji księdza Ferdynanda Gryszko.  Wzięli w nim udział przedstawiciele klas 0-III, łącznie 37 osób. Celem konkursu było upowszechnianie twórczości poetyckiej księdza Ferdynanda Gryszko oraz rozwijanie uzdolnień twórczych i umiejętności recytatorskich uczniów. Wszyscy uczestnicy byli wspaniale przygotowani. Komisja w składzie Alicja Żelazna, Hanna Dziubińska i Anna Dytkowska miała trudny wybór. Ostatecznie I miejsce zajęła Natalia Szudrawska  z klasy 0 B, II miejsce zajął Tomasz Obrycki z klasy I C, III miejsce zajęła Weronika Mogielnicka z klasy II A.  Zwycięzców pani dyrektor Jadwiga Kirejczyk nagrodziła pięknymi albumami.  Każdy uczestnik  otrzymał pamiątkowy dyplom. Na zakończenie konkursu zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia.  Dziękujemy i gratulujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie. Życzymy dalszych sukcesów.

Organizatorzy Małgorzata Domaszewska i Renata Opyrchał