Dnia 10 października 2018 r. z okazji Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia. Uczniowie kl. VII A, VII E, VII F, VII B i VIII D pod kierunkiem pani Mirosławy Bienieckiej przygotowali „Kursokonferencję Edukacyjną, czyli co się myśli o nauczycielach.”
                 W humorystyczny sposób zaprezentowano opinię różnych grup zawodowych oraz rodziców na temat nauczycieli. Największe salwy śmiechu wzbudziła rozmowa pań woźnych (Nikola Chojnowska i Julia Krajewska)na temat bolączek sfery edukacyjnej. Najbardziej podobał się występ fakira Mistrza Jogi: Sadu Babol o Babol (Kuba Chojnowski), który uczył nauczycieli trudnej sztuki relaksacji. Na koniec występu dzieci podziękowały nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły za trud włożony w uczenie i wychowanie przyszłych pokoleń.

                Potem Pani Dyrektor Jadwiga Kirejczyk odczytała list z życzeniami dla nauczycieli od prezydenta miasta Łomża – Mariusza Chrzanowskiego.

                Następnie Pan Dyrektor Leszek Sobociński wręczył nagrody Nauczycielom i Pracownikom szkoły i życzył im dalszych sukcesów.

                Na koniec uroczystości Pan Dyrektor podziękował uczniom za przygotowanie kabaretu i dzieciom z chóru pod opieką pani Agaty Durzyńskiej za występ, wręczając im kosz cukierków.

Back to Top