11 czerwca 2018r. wybraliśmy się razem z klasą I b i naszymi wychowawczyniami p. Barbarą Nowakowską i p. Małgorzatą Domaszewską na wycieczkę na Stadion Miejski z okazji Łomżyńskiego Dnia Sportu w związku z obchodami 600-lecia nadania praw miejskich miastu Łomża. Obejrzeliśmy VI olimpiadę Lekkoatletyczną Przedszkolaków, występy wokalne oraz występ The Clown Circus Show Ruperth and Rico „Ale wkoło jest wesoło”. Na koniec wszystkie dzieci, które były na stadionie wypuściły 600 balonów do nieba na 600-lecie Miasta Łomży.

            Ta impreza bardzo nam się podobała, smaczne lody i wata cukrowa wspaniale dopełniły ten mile spędzony czas.

 

Uczniowie kl. I F

11.06.18r.  z moją klasą Ib, której wychowawczynią jest Małgorzata Domaszewska pojechaliśmy na Stadion Miejski w Łomży, gdzie odbywał się dzień sportu.    

Rozpoczęciem tego dnia był bieg przedszkolaków na 600m, którym bardzo kibicowaliśmy. Mieliśmy również okazję zobaczyć pokaz freestyle football, który bardzo nam się spodobał. Organizatorzy przygotowali dla wszystkich dzieci mnóstwo konkursów, konkurencji i zabaw. Spośród wielu dzieci nasz kolega miał szansę na wzięcie udziału w konkursie. Wszyscy mocno trzymaliśmy za niego kciuki. Udało mu się odpowiedzieć poprawnie na pytania i otrzymał nagrodę. Niektórzy z nas po raz pierwszy mieli okazję zobaczyć na żywo naszego prezydenta miasta Łomża - Mariusza Chrzanowskiego. Był bardzo miły i do każdego się uśmiechał. Witał się z dziećmi i wręczał im medale. Gdy wybiła godzina trzynasta, każde z nas dostało balonik i na znak wszyscy je wypuściliśmy. Niebo zrobiło się kolorowe.

Ten dzień bardzo nam się podobał. Wróciliśmy szczęśliwi i pełni wrażeń. Z chęcią pojechalibyśmy znów na taką wycieczkę.

Kaja Niebrzydowska Ib.

Back to Top