W dniu 30 maja 2018 r., odbył się, jak co roku, z okazji Dnia Dziecka turniej sportowy w wykonaniu uczniów klas pierwszych. Dzieci z ośmiu klas startowały w pięciu konkurencjach. W ostatniej tradycyjnie uczestniczyli także rodzice. Wszyscy zawodnicy wykonywali postawione przed nimi zadania z dużym zaangażowaniem, werwą i radością. Zabawa, zdrowa rywalizacja, umiejętność współdziałania w grupie, rozwijanie sprawności fizycznej, edukacja szły w parze. W przerwie między konkurencjami podziwialiśmy występy dziewcząt z pomponami.
Gorącą atmosferę podgrzewały stopnie Celsjusza za oknem (powyżej dwudziestu).
Widzowie, uczniowie klas drugich i trzecich, dzielnie zagrzewali do walki swoich młodszych kolegów.
Na koniec wszyscy otrzymali słodkości i dyplomy.

 I miejsce - klasa I H wychowawca p. Lidia Plaga
II miejsce - klasa I E wychowawca p. Ewa Zalewska
III miejsce - klasa I G wychowawca p. Dorota Zalewska

                                               Katarzyna Czapko
                                               Beata Zysk

 

Back to Top