25 maja 2018 r. w sali papieskiej odbyło się uroczyste spotkanie uczniów z p. dyrektorem Leszkiem Sobocińskim, p. dyrektor Renatą Zaniewską i nauczycielami. Okazja była szczególna – nasza szkoła z 9 tytułami Laureata Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych uzyskanych przez 7 uczniów zajęła 3. miejsce w województwie podlaskim. Sukces Dziesiątki podkreśla fakt, iż jesteśmy jedyną szkołą z Łomży, która wielokrotnie zajmowała czołowe lokaty w/w konkursach.

Dziś nasze wysiłki zostały kolejny raz docenione. Na początku p. dyrektor Leszek Sobociński uroczyście podziękował nam oraz naszym nauczycielom przygotowującym do konkursu za wytrwałość, ciężką pracę oraz pasję do nauki. Chwilę później zostało wykonane pamiątkowe zdjęcie wszystkich obecnych na spotkaniu. Następnie czekała nas miła niespodzianka - smaczna pizza  i rozmaite słodkości. Wszyscy skorzystali z poczęstunku, któremu towarzyszyły pogodne rozmowy.

Był to miło spędzony czas w wyborowym towarzystwie. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku grono laureatów się powiększy o kilku kolejnych ambitnych młodych ludzi.

                                                                                                                 Alicja Kneć, Maja Karwowska, kl. VII c

Back to Top