W czwartek 24 maja 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 49 z Oddziałami Integracyjnymi im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego – Prymasa Tysiąclecia w Białymstoku odbyło się uroczyste podsumowanie Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2017/18, na który przybyli laureaci wraz z opiekunami, dyrektorzy szkół, przewodniczący komisji wojewódzkich oraz zaproszeni goście z Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego oraz Kuratorium Oświaty w Białymstoku.

To były miłe chwile, gdyż nasza szkoła zajęła trzecie miejsce w województwie podlaskim pod względem liczby zdobytych tytułów laureatów. Pan dyrektor Leszek Sobociński i pani dyrektor Jolanta Gwizdon odebrali z rąk Podlaskiego Kuratora Oświaty p. Beaty Pietruszki między innymi pamiątkowy grawerton.

Nasi uczniowie zdobyli w tym roku 9 tytułów laureata. Siedmioro uczniów odebrało dziś dziewięć dyplomów Laureata Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

Oto nasi laureaci:

Natalia Bieniek, kl. VII d – j. angielski (opiekun – p. Izabela Wierciszewska)

                                              j. polski (opiekun – p. Dorota Żbikowska)

Maja Karwowska, kl.VII c - j. angielski (opiekun – p. Izabela Wierciszewska)

                                              j. polski (opiekun – p. Dorota Żbikowska)

Jan Bagiński kl. VII d –      informatyka (opiekun – p. Barbara Dębosz)

Jan Franciszek Czyżewski, kl. VII e - j. angielski (opiekun – p. Karolina Jankowska)

Oliwia Gronostajska, kl. VII f – matematyka (opiekun – p. Hanna Poreda)

Bartosz Janczewski, kl. VII d – historia (opiekun – p. Izabela Ramatowska)

Alicja Magdalena Kneć, kl.VII c - j. angielski (opiekun – p. Izabela Wierciszewska)

 

       Gratulujemy wszystkim Laureatom oraz Finalistom konkursów, a także nauczycielom przygotowującym ich do konkursów i życzymy kolejnych sukcesów.

Back to Top