Zgodnie z tradycją, 21 marca 2018r., w naszej szkole odbył się wiosenny turniej sportowy. Uczestniczyli w nim uczniowie klas 0 , II oraz rodzice.  Uczniowie  klas I i III ubrani w wiosenne stroje, głośno dopingowali zawodników w sportowych zmaganiach.  Wszystkie konkurencje oznajmiały,
że nadeszła wiosna. Turniej zapoczątkował konkurs taneczny dla uczniów klas 0. Podczas sportowej rywalizacji  najwięcej emocji wzbudził wyścig z żabkami. Nie mniej wrażeń dostarczyło sadzenie kwiatów oraz układane z puzzli napisu: WITAJ WIOSNO! Przerwy  pomiędzy konkurencjami umiliły występy par z Klubu Tanecznego „ AKAT.
             Te   wiosenne zawody sportowe  dostarczyły wszystkim dużo emocji i radości !

Wyniki sportowych zmagań:

Klasa 0A – I miejsce                                     Klasa IIA – I miejsce

Klasa 0B – I miejsce                                     Klasa IIB – II miejsce

Klasa 0D – I miejsce

Klasa 0C – II  miejsce

Wszystkie klasy uczestniczące w turnieju  otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Tekst:  Agnieszka Gronwald