MIĘDZYSZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO "ENGLISH IS COOL”

28 lutego 2018 r. odbył się II Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „ENGLISH IS COOL” organizowany przez Szkołę Podstawową nr 7 w Łomży. Konkurs ten skierowany był do uczniów szkół podstawowych z naszego miasta. Naszą Szkołę reprezentowała trzyosobowa drużyna, w której skład wchodzili: Maja Kamińska (VIC) , Jan Kozłowski (VIC) i Wojciech Sokołowski (VIC) . Wszyscy reprezentanci szkół zmierzyli się z zadaniami, które sprawdzały znajomość gramatyki, słownictwa i zagadnień związanych z kulturą krajów anglojęzycznych. Nie zabrakło również kalambur, podczas których uczniowie mieli za zadanie pokazywać pozostałym członkom drużyn czynności wykonywane każdego dnia.  Po sprawdzeniu prac przez jury i ogłoszeniu wyników okazało się, że uczniowie z naszej Szkoły zajęli II miejsce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! 

Back to Top