Ferie feriami, ale trzeba być czujnym i trzymać rękę na pulsie, jeśli chodzi o pomoc. Wolontariusze naszego koła Caritas w dniu 22 stycznia uczestniczyli w XI  balu charytatywnym. Spotkanie odbyło się w  Zespole Szkół Weterynaryjnych w Łomży. Biletem wstępu były artykuły szkolne, gry oraz książki, które zostaną przekazane na odział dziecięcy szpitala w naszym mieście z okazji Międzynarodowego Dnia Chorych. Od wczesnych godzin przedpołudniowych  zgromadzeni uczestnicy bawili się w rytmie najnowszych przebojów młodzieżowych. Były konkursy, zawody, malowanie twarzy oraz upinanie modnych fryzur. Na koniec balu rozstrzygnięto konkurs na najpiękniejszy kapelusz i korale. Zabawa, radość i poczucie, że można przy tym komuś pomóc znowu dała nam dawkę pozytywnej energii.
Było super, do zobaczenia za rok.

Back to Top