Choinka noworoczna to dla dzieci niezwykła i jednocześnie niezapomniana zabawa. Dostarcza im wielu przeżyć oraz radości.

Przedszkolaki z grupy OB również miały zaszczyt odbyć taki bal w dniu 03.01 2018r. Wspólnie z klasami I-III świetnie się bawiły. Każdy mógł się wcielić  w swoją ulubioną postać  ze świata bajek lub książek. Na parkiecie pojawiły się między innymi: wróżki, policjanci, Batman, królewny, tygryski. Był również Spider –Man. Barwne stroje pięknie wirowały w rytm popularnych  piosenek.  W czasie przerwy w klasach czekały rozmaite słodkości przygotowane przez rodziców dla młodych tancerzy. W pewnym momencie  w czasie poczęstunku przybyła do sali niespodziewana, ale jakże dobrze wszystkim znana postać. To był Mikołaj z ogromnym workiem, który zawierał całą masę prezentów. Przedszkolaki chętnie śpiewały dla gościa kolędy oraz mówiły wiersze, a następnie z rodzicami i wychowawczyniami zaprosiły do wspólnej zabawy na parkiecie. Dzieci były bardzo uradowane z tej wizyty. Niestety, wszystko co dobre szybko się kończy. Tak i ten bal wkrótce dobiegł końca.

    Zmęczeni, ale uradowani wszyscy wrócili do swoich domów. Kolejny bal już za rok.  ;-)

 

                                                                                                                   wychowawczynie

B. Lendo, M. Biaduń

Back to Top