Świetlica szkolna – jesienne przedstawienie

Witamy serdecznie gości naszych miłych, którzy do nas przybyli. Uroki jesieni chcemy Wam przedstawić. Wiersze i piosenki w pamięci zostawić – tymi słowami rozpoczęło się przedstawienie „Kolorowa jesień”. Na scenie wystąpili uczniowie świetlicy szkolnej. Swoją obecnością zaszczyciła nas Pani Dyrektor Jadwiga Kirejczyk, która odczytała zebranym jesienny wiersz. Przedstawienie oglądały też dzieci i wychowawczynie oddziałów przedszkolnych, uczniowie uczęszczający do świetlicy oraz rodzice i dziadkowie. Młodzi aktorzy zaprezentowali jesienne utwory poetyckie i muzyczne. Do wystąpienia przygotowywali się już wiele tygodni wcześniej: ćwiczyli śpiewanie, recytację, a także przygotowali stroje i scenografię. Spotkanie zakończyło się przeczytaniem wierszy
i opowiadania napisanych przez uczennice klas trzecich. Goście obejrzeli też wystawę prac plastycznych wykonanych przez uczniów świetlicy szkolnej.

Serdecznie dziękujemy naszym gościom oraz osobom, które pomogły w przygotowaniu występu. To był niezapomniany dzień! Czekamy na kolejne spotkanie.

Aleksandra Paulina Charkiewicz

Back to Top