KOLEJNY SUKCES NASZYCH UCZNIÓW  –  PIĘCIORO  LAUREATÓW

14 listopada 2017 r. pod opieką  pani Doroty Żbikowskiej udaliśmy się  do Muzeum Północno - Mazowieckiego na podsumowanie konkursu  „Łomżyńskie drogi do Niepodległej-pamięć i tożsamość. Biografie lokalnych bohaterów"

Na konkurs wpłynęło 120, więc całkiem sporo. Komisja nie przyznała pierwszego miejsca. Uczniowie naszej szkoły byli liczną grupą uczniów nagrodzonych.

Karolina Głębocka, Weronika Jankowska, Magdalena Zabielska, kl. VII cII miejsce   za ciekawy barwny komiks pod tytułem „Bitwa pod Łomżą”

Albert Głębocki, kl. VII dwyróżnienie za wiersz    o lokalnych patriotach pt. „Łomżyniacy”

Maja Karwowska, kl. VII cwyróżnienie za wiersz o tych, którzy polegli w obronie ojczyzny, ale nie znamy ich nazwisk pt. „Bezimienni pogrzebani”.

Wszystkim gratulujemy sukcesu, tym bardziej, że byliśmy najmłodsi w gronie uczestników  i mierzyliśmy się z uczniami gimnazjum  i pierwszych klas liceum. Życzymy kolejnych sukcesów.

Maja Karwowska, VII c