27.10.2017 r. uczniowie klas V, VI i VII, którzy wzięli udział w konkursie pt.List z przyszłości zorganizowanym przez Publiczną Bibliotekę Miejską  w Łomży przy współpracy z Pocztą Polską wybrali się z paniami Katarzyną Koziatek oraz Hanną Dziubińską   na ogłoszenie wyników.

Dzięki temu, że nie padało, można było zorganizować pieszą wycieczkę. Podczas drogi panowała miła atmosfera, toteż czas mijał szybciej.

Wszyscy byli podekscytowani i nie mogli się doczekać  momentu ogłoszenia wyników. Po około trzydziestu minutach dotarliśmy na miejsce.

Na początku odbyła się część artystyczna. Utalentowani uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej w Łomży wykonali kilka utworów na skrzypcach i akordeonie.

Po tym wspaniałym wprowadzeniu przyszedł czas na nagrody.

Wśród lauretów znalazł się Patryk Bigiej z kl. VI c - III miejsce, a wyróżnienia otrzymali uczniowie: Aniela Wojciechowska V b, Wiktoria Śmiarowska V c, Emil Kulka VI b oraz Damian Sawicki VII e.

Potem laureaci odczytali swoje prace, a wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy. Warto wspomnieć, że  w tym roku bardzo zaangażowaliśmy się w ideę pisania listów - prace naszych uczniów stanowiły 60 % wszystkich prac konkursowych.

Na koniec zaplanowano poczęstunek. Myślę, że wszyscy dobrze się bawili i miło spędzili czas.

Katarzyna Szumska Ve