Wycieczka na Farmę Iluzji

            W środę, 27 września 2017 roku wraz z klasą IIb i opiekunami wybraliśmy się na Farmę Iluzji w Trojanowie.

            Zbiórka odbyła się o godzinie ósmej rano przed Szkołą Podstawową nr 10 im. Jana Pawła II w Łomży. Dwadzieścia minut później odjechaliśmy autokarem w kierunku Warszawy. Po czterech godzinach podróży byliśmy na miejscu, gdzie czekał na nas przewodnik. Rozpoczęliśmy zwiedzanie od labiryntu z zagadkami, gdzie próbowaliśmy znaleźć wyjście. Nie było to proste, ale udało nam się wydostać. Byliśmy też w Krzywym Domku, oglądaliśmy teatr światła i dźwięku. Bardzo podobało się nam  Muzeum Egipskie. Było tam mnóstwo starożytnych eksponatów. Jednak największą radość sprawił nam park linowy i trampoliny. Wyskakaliśmy i wybawiliśmy się. Po wspaniałej zabawie mieliśmy czas na zakup pamiątek. Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wróciliśmy do Łomży.

            Była to bardzo udana wycieczka i chciałbym, żeby odbywało się takich więcej.

                                                                  Aleksander Dziemiński, kl. III c

                                                                  Wych. Jadwiga Kirejczyk

Back to Top