Dnia 11 maja 2023 roku troje uczniów z klas drugich wzięło udział w międzyszkolnym konkursie czytelniczym Mistrz Pięknego Czytania   zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 2 w Łomży. Jury oceniało poprawność czytanego tekstu, płynność, przestrzeganie znaków interpunkcyjnych, odpowiednią intonację i ogólny wyraz artystyczny.
Uczennica naszej szkoły z klasy II B Emilia Ramotowska (wych. Jolanta Grabowska) zajęła II miejsce w finale XXI edycji konkursu. Uczniowie z klasy II C (wych. Jadwiga Kirejczyk, Agnieszka Gronwald) również odnieśli sukces. Pola Kuczyńska  otrzymała wyróżnienie, a Miłosz Zalewski został  nagrodzony dyplomem.
Cieszymy się z sukcesów naszych uczniów, serdecznie gratulujemy im i życzymy dalszych wspaniałych osiągnięć.

Jolanta Grabowska