Zakończyły się Czwartki Lekkoatletyczne 2021/2022. Czwartki to międzyszkolne rozgrywki sportowe młodzieży klas IV-VI. Konkurencje sportowe Czwartków LA to: bieg na 60m., 300m., 600m., 1000m., skok w dal, rzut piłeczką palantową, pchnięcie kulą 2kg.  
    Zawody były rozgrywane na stadionie MOSiR w Łomży. W zmaganiach sportowych wzięło udział 6 drużyn z: Łomży (SP 2, SP 5, SP 10), Ostrołęki, Ostrowi Mazowieckiej, Dybek.

Szkołę Podstawową nr 10 reprezentowała liczna grupa uczniów z klas IV-VI:

Grupa dziewcząt:
Aleksandra Ciuchnicka, Michalina Miarka, Liliana Nierwińska, Oliwia Szydlik, Adrianna Dmochowska, Olga Chodorowska, Nina Borawska, Natalia Matulewicz, Julia Gosk, Milana Kavaleuskaya, Julia Krawczyńska, Amelia Milewska, Laura Matuszewska, Daria Chludzińska, Hanna Makowska, Maja Norowska, Aleksandra Łupina, Julia Kaczkowska, Nadia Szczytkowska, Lena Polkowska, Karolina Skarbińska, Lidia Zduńczyk, Zuzanna Litwińska, Alicja Kotowska, Natalia Skarżyńska, Lena Olender, SandraTurek, Zuzanna Cieślik, Kaja Kurpiewska.

Opiekun dziewcząt: Małgorzata Masiuk-Plona.

Grupa chłopców:
Bartosz Borawski, Igor Duchnowski, Artur Modzelewski, Igor Biedrzycki, Olaf Makowski, Radosław Głębocki, Oliwier Gołaszewski, Piotr Milewski, Oskar Niklewicz, Mateusz Uściłowski, Igor Borawski, Szymon Wytwer, Błażej Bajkowski, Szymon Gurzęda, Jakub Bylica, Dawid Domaszewski, Alan Rogiński, Maciej Bylica, Igor Prosiński, Jakub Mroczkowski, Aleksander Cieślik, Wiktor Cekała, Oliwier Modzelewski, Filip Rudczyk, Albert Sarnecki, Bartek Drzewiński, Szymon Bejger, Sebastian Jarosiński.

Opiekun chłopców: Andrzej Łukianiuk.

Do Finału Miejskiego Czwartków LA zakwalifikowało się 15 zawodników.

Ostateczne wyniki rywalizacji sportowej:

I miejsce- Szkoła Podstawowa nr 10 w Łomży-17971 pkt.

II miejsce- Szkoła Podstawowa nr 5 w Łomży-12066 pkt.

III miejsce- UKS”7” Ostrołęka - 5582 pkt.

Back to Top