Dnia 21maja 2022 roku odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w czwórboju lekkoatletycznym. Nasi uczniowie zajęli drużynowo II miejsce. W skład zespołu wchodzili:

Rudczyk Filip kl. VIa,
Modzelewski Oliwier kl. VIa,
Bielica Maciej kl. Va,
Mroczkowski Kuba kl. Va,
Drzewiński Bartek kl. VIIi,
Jarosiński Sebastian kl. VIIh.

Bylica Maciej indywidualnie zajął V miejsce. Aby dojść do finału, chłopcy zajęli I miejsce w Mistrzostwach Miasta, I miejsce w półfinałach Mistrzostw Województwa. Opiekunem chłopców jest pan Andrzej Łukianiuk.

Po czwórboistach  wystartowały dziewczęta i chłopcy klas IV w trójboju lekkoatletycznym. Oba zespoły zajęły VII miejsce w finale wojewódzkim Igrzysk Dzieci w trójboju lekkoatletycznym. Olaf Makowski z klasy IV c zajął indywidualnie IV miejsce.

Chłopcy wystąpili w składzie:

Makowski Olaf kl. IV c,
Biedrzycki Igor kl. IV c,
Obrycki Tomasz kl. IV c,
Modzelewski Artur kl. IV c,
Borowski Igor kl. IV a.

Aby dojść do finału chłopcy zajęli II miejsce w Mistrzostwach Miasta, II miejsce w półfinale Mistrzostw Województwa. Opiekun chłopców jest pan Andrzej Łukianiuk .

Dziewczęta wystąpiły w składzie:

Borawska Nina,
Dmochowska Adrianna,
Matulewicz Natalia,
Miarka Michalina,
Szydlik Oliwia.

Ponadto dziewczęta wywalczyły I miejsce w Mistrzostwach Miasta, I miejsce w półfinale Mistrzostw Województwa.  Opiekunem dziewcząt jest pani Barbara Rogińska.

Finał wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców klas VII - VIII odbył się 31 maja w Kleosinie. Uczniowie naszej szkoły zajęli IV miejsce . Aby dojść do finału chłopcy zajęli I miejsc w Mistrzostwach Miasta, I miejsce w półfinale grupy zachodniej, II miejsce w finale grupy zachodniej, II miejsce w półfinale Mistrzostw Województwa i IV w finale wojewódzkim.

Nasi uczniowie wystąpili w składzie:

Barański Marcel,
Butrynowicz Michał,
Racis Mateusz,
Lutoborski Adam,
Kijek Łukasz,
Pałubiński Antek,
Ruszczyk Miłosz,
Cekała Marcel,
Mieczkowski Adrian,
Gawęcki Karol,
Cieślik Mateusz.

Podziękowania kierujemy do Rodziców uczniów, których zaangażowanie i pomoc przyczyniły się do tego sukcesu. Szczególnie wdzięczni jesteśmy panu Robertowi Racis i Grzegorzowi Kijek.

Opiekunowie: Barbara Rogińska i Andrzej Łukianiuk.