Uczniowie podlaskich szkół otrzymali zaświadczenia o uzyskaniu tytułu laureata konkursów przedmiotowych. Uroczystość odbyła się 16.05.2022 w Szkole Podstawowej nr 21 w Białymstoku. W bieżącym roku aż 256 uczniów otrzymało zaszczytny tytuł laureata. Naszą szkołę dumnie reprezentowało troje uczniów:

Justyna Borkowska z klasy 8i oraz Erwin Niebrzydowski z klasy 8a, którzy brali udział w konkursie z języka angielskiego; Szymon Dębski z klasy 8C, laureat konkursu z zakresu biologii.

Podlaska Kurator Oświaty, pani Beata Pietruszka oraz Wiceminister Edukacji, pan Dariusz Piontkowski podkreślali jak wielki wysiłek związany był z osiągnięciem tak wysokich wyników w konkursach przedmiotowych.

Naszym szkolnym bohaterom wielokrotnie gratulowały pani Dyrektor Jadwiga Kirejczyk oraz pani Karolina Jankowska, które również uczestniczyły w wydarzeniu.