Już po raz trzeci społeczność naszej szkoły świętowała Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, który obchodzimy 21 listopada. Celem podjętych działań było promowanie postawy życzliwości i uprzejmości w relacjach z innymi. Na lekcjach rozmawialiśmy na temat roli życzliwości w naszym codziennym życiu. W szkole królował kolor żółty, jako symbol radości i uśmiechu.
     Uczniowie brali aktywny udział w akcji: „Weź ze sobą miłe słowo i podaj dalej”. Dzielili się zapisanymi na kartkach sentencjami, wierszami i pozdrowieniami.
    Życzliwość, miłe słowo, uprzejmy gest, uśmiech potrafią wprowadzić w dobry nastrój oraz sprawić, że ludziom wokół żyje się lepiej.

    „Tak łatwo być życzliwym. Naprawdę łatwo”.

                                            Pan Tushman

Bądźmy życzliwi na co dzień, a nie tylko od święta!

Opiekun Samorządu Uczniowskiego
Beata Obrycka
           

Back to Top